USD: EUR:
... в Запорожье
Під Запоріжжям у полон взяли екс

Під Запоріжжям у полон взяли екс "вагнерівця", — ВІДЕО

Колишній бойовик угрупування “Вагнер”, яке в Росії вважається елітним, потрапив до рук бійців ЗСУ.

Полоненого звати Дмитро Пустовєтов, і він розповів, що кордон України перетнув 24 лютого. Його група рушила в сторону Мелітополя, де вони переночували дві ночі, після чого мали рухатися на Донецьк. Там окупанти мали зустрітися зі 150-ю дивізією і разом з ними маршем проїхати до водосховища неподалік від Херсона.

Дорогою окупанти зупинилися біля села Чернігівка Запорізької області, де Пустовєтов отримав завдання розвідати маршрут. Однак у результаті між н.п. Більмак, який окупант називає Куйбишево, та Пологами був взятий у полон бійцями ЗСУ.

Окупант розповів звичну байку про те, що його керівництво сказало, що “мирне населення буде зустрічати їх з посмішкою на обличчі і що їхнє завдання – звільнити людей від фашистів”. Полонений заявив, що фашистів в Україні не побачив, а місцеві загарбникам були не раді.  


Читайте також:

В Енергодарі окупанти намагалися зруйнувати пам’ятник героям АТО, – ФОТО, ВІДЕО

Черги за хлібом, а борошно та яйця – розкіш: місцеві жителі про ситуацію в Енергодарі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

ЗП2022-03-14 17:39:00
Вынесите эту мразь на главную площадь города,чтобы каждый желающий мог с ним пообщаться как следует,а потом нахер сжечь живьём,и чтобы остальные фашисты знали,что так будет с каждым,кто пришёл с войной на наши земли,выродки!