USD: EUR:
... в Запорожье
Арсен Мірзоян, O.Torvald та гуцульський рок: яким був перший день фестивалю Khortytsia Freedom у Запоріжжі, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Арсен Мірзоян, O.Torvald та гуцульський рок: яким був перший день фестивалю Khortytsia Freedom у Запоріжжі, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Вчора, 31 серпня, відбувся перший день масштабного музичного фестивалю Khortytsia Freedom.

Про це повідомляє кореспондент «Першого Запорізького».

Після 19:00 на сцені FREEDOM STAGE з’явилася MamaRikа. Хтось пам’ятає цю артистку, як фіналістку української «Фабрики зірок» Еріку. У 2016 році співачка змінила музичний стиль, сценічне ім’я і тепер випускає хіти в стилі фанк і R’n’B. Гості Khortytsia Freedom могли почути такі популярні композиції, як «ХХДД (Ходять хлопці до дівчат), «Ніч у барі», «Мама Ріка», «FAYNO» і «Проліски».

Паралельно на ETHNO STAGE виступала метал-група з Луцька Motanka, а на WAKE UP STAGE – музичний проект Kulshenka.

Після MamaRikа на сцені запалили учасники популярної групи O.Torvald. Нагадаємо, цей рок-колектив в 2017 році з піснею «Time» представляв Україну на пісенному конкурсі Євробачення.

Тим часом, на сусідній сцені зібрала шанувальників рок-група з Івано-Франківська KARNA, виконуючу музику в стилі «гуцул-метал».

Останнім на FREEDOM STAGE в перший день фестивалю став виступ відомого українського музиканта, колишнього запорізького сталевара Арсена Мірзояна, який отримав популярність після участі в телепроекті «Голос».

Закривав фестиваль український гурт YUKO, який в своїй творчості поєднує сучасну музику і фольклорні мотиви. У 2019 цей колектив брав участь в національному відборі на пісенний конкурс Євробачення і сенсаційно потрапив у фінал музичного змагання.

Раніше «Перший Запорізький» писав великий матеріал з докладною програмою першого та другого фестивального дня, а також іншими подробицями Khortytsia Freedom: Повний гайд по фестивалю Khortytsia Freedom у Запоріжжі: як дістатися, кого послухати, як розважитися

3

ЗС2019-09-03 15:17:31
Зачем пригласили этого дырявого МЕРЗОяна! Позор Запорожья!
Андрей2019-09-02 08:00:50
https://www.youtube.com/watch?v=ruQGsWafm4g
проповедник2019-09-01 08:50:17
O.Torvald не представляли Украину песней , а обосрались с этой песней на Евровидении