USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти відбирають житло та заселяються в порожні квартири: історія мешканки Енергодара

Окупанти відбирають житло та заселяються в порожні квартири: історія мешканки Енергодара

У тимчасово захопленому Енергодарі Запорізької області окупанти заселяються в порожні квартири мешканців.

Про це повідомив міський голова Дмитро Орлов. Він розповів історію однієї з мешканок міста, яка попросила розголосу її історії.

«Мені вдалося виїхати з міста, коли почалися бойові дії… Наразі перебуваю за кордоном. Днями я дізналася від сусідів, що моя квартира стала «безхозяйной». Я платила гроші знайомим, щоб за квартирою наглядали. Там час від часу вмикали світло і воду. Але, коли нікого не було, замок виламали і замінили на інший.

Зараз квартира опечатана, і туди хочуть вселити сім’ю якогось окупанта. Сусідка сказала, що вечорами будинки обходить якась комісія, яка фіксує чи проживають люди за адресою. Раніше це було тільки по чуткам, тепер офіційно.

Окрім того, мешканці нашого будинку стали отримувати дзвінки з окупаційної «Енергодарської міської ради» з вимогою з’явитися та надати в їх окупаційну адміністрацію документи, які підтверджують право власності на майно. Інакше його визнають «безхозяйственным». Я знайшла свою квартиру на сайті окупаційної запорізької адміністрації. Там вже офіційно відібраних квартир, машин та інших будівель — десятки!!!», — розповідає жінка.

За словами Дмитра Орлова, повідомлення про свавілля окупантів в Енергодарі надходять постійно. Мешканці мають право сповістити СБУ або Нацполіцію про факт захоплення майна.

Ворог завдав 151 удар по Запорізькій області: били з РСЗВ і атакували безпілотниками


Читайте також:

Загарбник вже пів року не віддають тіла вбитих у Бердянську підлітків

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0