USD: EUR:
... в Запорожье
Одіозна російська пропагандистка Чичеріна приїхала до окупованого Токмака, – ФОТО, ВІДЕО

Одіозна російська пропагандистка Чичеріна приїхала до окупованого Токмака, – ФОТО, ВІДЕО

АКТУАЛЬНО: У зв’язку зі складною ситуацією та необхідністю перебування в укриттях із слабким інтернетом, читайте оперативні новини сайту в нашому телеграм-каналі: https://t.me/onenews_zp.

Одіозна російська пропагандистка та співачка Юлія Чичеріна приїхала в окупований Токмак та запалила вічний вогонь біля меморіалу загиблих учасників Другої світової війни.

Про це повідомляють у пропагандистських телеграм-каналах.

Давня шанувальниця фейкових терористичних республік «ДНР» та «ЛНР» продовжує їздити окупованими територіями Запорізької області з антиукраїнською риторикою.

Як уже писав «Перший Запорізький», наприкінці березня ця скандальна співачка, вирядившись у радянську форму та з червоним прапором, на головній площі окупованого Мелітополя привітала росгвардію.

Раніше ми повідомляли, що Чичеріна, яка давно підтримувала терористів «Л/ДНР», зробила скандальну витівку в українському Енергодарі. Фанатка «російського світу» вирішила виступити у тимчасово окупованому українському місті для російських солдатів, але перед цим зняла з даху прапор нашої країни.

За наругу над державним прапором на одіозну російську співачку українські правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Для вчителів-зрадників з окупованих територій Запорізької області організували курси перепідготовки «за російськими стандартами»


Читайте також:

Два танки, десять броньовиків, радіолокаційна станція: втрати рашистів у Запорізькій області за 20 квітня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

34

Кацапов здохло 20 к2022-04-23 20:24:07
Скоро доберутся до этой умалешенной фашистки..
Чичуха2022-04-23 14:00:13
Дура тупоголовая, в своей стране не нашлось призвания, приехала к нам
Андрей2022-04-23 11:12:30
,8 лет у власти фашисты, а мемориалы погибшим в ВОВ на месте, да без огня, но на месте и ухожены. Такие же есть в Николаеве , Запорожье и других городах. Ничего окупантов не смущает?
Рему2022-04-22 21:29:59
После окончания российско-турецкой войны, село получило название Большой Токмак. А че не турецкий?
Смерть америкососам2022-04-22 17:18:10
Закройте свой хлебала вы свой Токмак просрали в 2014
Рем2022-04-22 15:48:10
Токмак вроде с турецкого болото,точно не могу утверждать.Но эта тварь в болоте утонет,а Токмак останется украинским
Pobeda2022-04-22 14:03:17
Горят пуканы свидомых... Ох горят :)
Пуля2022-04-22 11:44:23
Конченная пидрша с Питера, скоро и до тебя доберёмся, мразь, как посмела прапор наш тронуть, всему свое время, слава Украине!!!
Валентина2022-04-22 10:39:53
Коли її вже приберуть,як сміття, з нашої землі.
Сира2022-04-22 10:26:49
Таким как Эта Сука Не место ходить по нашей Украинской Земле Будь Ты проклята на Веки Веков СЛАВА УКРАИНЕ
Анатолий ( СИРА)2022-04-22 10:13:36
Как эта МРАЗЬ ещё ходит по Украинской Земле Таким как Пукин и Всё его окружение В том числе и эта Раздолбенное Карыто Самая красивая в РФ ПРОБЛЯТЬ Просто СУКА бесчеловечная На её посмотришь Нет там нечего ЖЕНСКОГО Просто МРАЗЬ
Сегежа2022-04-22 10:10:01
Бабушка чечерина отжигает последний танец
Менязвать2022-04-22 09:30:43
Сучка,ты не Путлер,тебя и твою родню настигнет пуля снайпера,благо долго искать не надо. Бойся тот,кто ступил сапогом войны в мой дом!!!
Зорянка2022-04-22 09:29:03
Осквернила святу пам'ять наших дідів і прадідів. Своїм вторгненням на землі України чорною смугою перекреслили спільну історію ВВВ. Самі фашистами стали.
Руслан2022-04-22 07:58:13
Она же с усами это демофродит
Вадим2022-04-22 07:50:03
Все твари которые на фотке с этим одноклеточным муз отстоем должны быть лишены украинского гражданства имущество этих уродов конфисковано и пинком в течение суток отправлены в московитские бебеня
Марина из Токмака2022-04-22 07:01:37
Старая некрасивая блядина.
Маруся2022-04-22 06:14:31
Бесплатная дырка рузькой пропоганды и рузьких недосолдат.Мужланка,видать ярый кобел!!!
Наталья2022-04-22 05:48:56
Эта тварь и туда добралась!
Картошка2022-04-22 03:09:41
Ну и гнида , валите домой , хватит нарушать покой наших граждан
оля2022-04-22 00:55:16
где снайпера,нодо снять эту крысу
Milana2022-04-22 00:48:11
Сука, гореть тебе в аду!!! ???
Полевая2022-04-22 00:34:15
Конченное существо
Никого нет дома2022-04-22 00:27:56
Старая блядь
Гость2022-04-21 23:06:48
А , что в Токмаке вечный огонь не горел ?
Татам2022-04-21 22:49:55
Националисты и фашисты будут разбиты
Елена2022-04-21 22:11:58
а що за бляди рядом
СНАЙПЕР2022-04-21 21:56:56
Бумеранг будет однозначно!
Андрій2022-04-21 21:49:56
Вон с токмака
Звезда2022-04-21 21:46:16
Токмак - це Україна. Геть з України москалі прокляті, вас тут ніхто не чекав. Ми сильні і незалежні. Ідіть до свого дому. Скільки цивільних людей страждають через вас і дітей. У вас немає серця. В Україні найрозумніші і найчесніші люди.
Вежливый снайпер ( в меру )2022-04-21 20:48:23
Эта Чучундра топчет грязными сапогами нашу землю, понятно, что в голове разруха и расстройство личности, но неужели нельзя ее призвать на территории Украины? Не такая уж сложная спецоперация, мне так кажется. Наручники на шею и под трибунал.
Чича2022-04-21 20:47:02
Чмоня в женском обличии. Настолько дно, что за её голову даже денег не дают толком .
Владимир Пукин2022-04-21 20:26:08
Эта Чипалина чёто разьездилась, её ещё не прибили свои же за 50 штук зелёных? Странно...