USD: EUR:
... в Запорожье
Облили бензином і підпалили: у Запоріжжі невідомі здійснили напад на будинок адвоката, – ВІДЕО

Облили бензином і підпалили: у Запоріжжі невідомі здійснили напад на будинок адвоката, – ВІДЕО

У Запоріжжі невідомі намагались підпалити будинок адвоката Дмитра Яценка.

Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

Напад на адвоката та його родину стався у ніч на 21 лютого.

«Злочинці залили бензином паркан, двері та гараж, який є частиною дому. Біди вдалося уникнути завдяки тому, що ми майже одразу помітили що двір та будинок горить. Завдяки якісному матеріалу, яким було утеплено гараж, будівля не зайнялась від полум’я», – розповів Яценко.

Адвокат Дмитро Яценко

Дмитро Яценко пов’язує напад зі своєю адвокатською діяльністю, а саме – цивільною справою про розподіл майна одного запорізького подружжя.

Адвокат розповів, що вперше «спортивні хлопці» приїхали до нього з вимогою мотивувати клієнта відмовитись від спільного майна подружжя та судових процесів у якості позивача.

«Чесно кажучи, я до останнього не вірив в те, що мені загрожує небезпека, оскільки окрім мене, в Запорізькій області залишиться ще 1700 адвокатів, здатних надати правову допомогу у цивільному спорі. Але я помилявся, – розповів чоловік. – З моменту нападу, поки зашивали мої рани у лікарні, мені вдалось дізнатись також, що того, ж дня, 6 грудня, поки мене били злочинці, було розпочато і рейдерську атаку на бізнес клієнта».

Після цього адвокат продовжив свою роботу, за що, каже Яценко, і був здійснений напад на будинок. Детальніше про напад можна прочитати у публікації постраждалого.

У Запорізькій області сільський голова вкрав на ремонті адмінбудівель 900 тисяч гривень, – ФОТО


Читайте також:

Запоріжця, який зник 31 грудня, знайшли мертвим у зйомній квартирі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0