USD: EUR:
... в Запорожье
На захоплених заводах Запорізької області окупанти виробляють «зуби дракона»

На захоплених заводах Запорізької області окупанти виробляють «зуби дракона»

В міру просування Сил оборони російські окупаційні війська зміцнюють свої позиції та зводять нові фортифікаційні споруди на тимчасово окупованій частині Запорізької області. Російські військові активно будують другу та третю лінію оборони.

Про це повідомляють «Бердянськ Сьогодні».

Як раніше повідомляла Наталія Гуменюк, керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони «Південь», на другому та третьому рубежі оборони ворог додатково окопується і встановлюють залізобетонних конструкцій.

Елементи укріплень для оборонних споруд окупанти не лише завозять із Росії, а й виробляють на «націоналізованих» заводах у Мелітополі та Бердянську.

«Принаймні, послуга виготовлення протитанкової фортифікаційної споруди, відомого як «зуби дракона», є у прайсі ТОВ «Айтех», який керує захопленими бердянськими підприємствами», — йдеться у повідомленні.

Згідно з промоматеріалами, ця ж російська структура управляє захопленим у квітні 2022 року Мелітопольським заводом залізобетонних виробів. Тепер обидві виробничі бази під назвою «ЖБК-185» виробляють продукцію цивільного та військового призначення.

На інтернет-сервер «Авіто» розміщено оголошення про продаж фортифікаційних споруд. Вартість однієї бетонної піраміди від виробника, що знаходиться на окупованій частині Запорізької області, становить майже 11400 рублів. Російські підприємства продають такі за 6500 рублів.

На Запоріжжі ворог продовжує посилювати лінію оборони, — ВІДЕО


Читайте також:

Окупанти перетворили санаторій у Запорізькій області на військовий шпиталь

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0