USD: EUR:
... в Запорожье
Міністр охорони здоров'я Степанов приїхав до Запоріжжя і побував на місці пожежі в інфекційній лікарні

Міністр охорони здоров'я Степанов приїхав до Запоріжжя і побував на місці пожежі в інфекційній лікарні

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов приїхав до Запоріжжя і побував на місці пожежі в обласній інфекційній лікарні.

Про це повідомляє кореспондент «Першого Запорізького».

«Я оглянув місце події. Там сталася страшна трагедія. Загинули чотири людини, в тому числі – лікар-анестезіолог Глива Ольга Сергіївна. Лікар, яка тільки у 2020-му році закінчила інтернатуру, і у неї все життя було попереду, – розповів міністр. – Зараз працюють відповідні слідчі органи для того, щоб встановити причину цієї трагедії, з’ясувати, чому стався цей, практично, вибух. Виходячи з того, що ми попередньо почули, було достатньо швидке розповсюдження врогню. Майже не було можливості врятувати людей. Зараз головне – швидко встановити причину і зробити відповідні висновки, чому сталася трагедія і як унеможливити таке у майбутньому».

Міністр охорони здоров’я подякував екстреним службам, які оперативно відреагували і зменшили кількість загиблих та постраждалих.

«Хочу відзначити роботу органів ДСНС, які за 7 хвилин прибули на місця пожежі, роботу екстреної медичної допомоги, яка протягом хвилин вже були на місці події, а також правоохоронців, які до теперішнього моменту тут працюють, – зазначив Степанов. – Звісно, хотілося б, відзначати їх в інших обставинах, а не у зв’язку з такою трагедією».

За словами міністра, після цієї зустрічі він поїде до лікарні, щоб відвідати двох постраждалих медиків інфекційної лікарні, які постраждали під час пожежі.

«Ця пожежа визнана надзвичайною подією місцевого значення. Сьогодні вранці ми вже зібрали регіональну комісію з надзвичайних ситуацій. Головне, що вирішили: провести весь комплекс дій, щоб встановити причину, що саме відбулося і чому. Для того, щоб зробити висновки і прийняти системі рішення, щоб надалі такої ситуації не відбулося у інших медичних закладах області та країни, – розповів глова Запорізької ОДА Олександр Старух. – Крім того, було вирішено виділити з резервного фонду допомогу сім’ям загиблих – по 50 тисяч гривень. Зрозуміло, що життя не повернеш, але ми маємо допомогти сім’ям».

Нагадаємо, у реанімаційному боксі COVID-відділення загинуло троє пацієнток та анестезіолог. Жінкам було 91, 76 та 64 роки, лікарю – 26. Всі хворі перебували під апаратами ШВЛ. Попередня причина загибелі – отруєння чадним газом.

Генпрокуратура вже розпочала розслідування причини пожежі. Сьогодні в Запорізькій облдержадміністрації відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому вже озвучили попередні причини загоряння в медустанові.

Як вже писав «Перший Запорізький, голова області Олександр Старух доручив створяти комісію для розслідування пожежі в обласній інфекційній лікарні. Найближчим часом всі лікарні області, що приймають хворих на COVID-19, будуть перевірені на предмет пожежної безпеки.

Президент Зеленский відреагував на пожежу у Запорізькій обласній інфекційній лікарні і вислов слова співчуття.


Читайте також:

Як гасили пожежу в Запорізькій обласній інфекційній лікарні, – ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0