USD: EUR:
... в Запорожье
Віце-прем'єр-міністр України відвідав стратегічні заводи Запоріжжя, – ФОТО

Віце-прем'єр-міністр України відвідав стратегічні заводи Запоріжжя, – ФОТО

Віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський з робочим візитом відвідав Запорізьку область.

Про це повідомляють в Запорізькій ОДА.

Віце-прем’єр відвідав два державних підприємства: провідний розробник і виробник наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу – завод «Іскра», а також підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», яке займається проектуванням, виробництвом, ремонтом і технічним обслуговуванням авіаційних двигунів різного призначення. Крім цього, віце-прем’єр-міністр побував на заводі «Мотор Січ», який є одним з найбільших світових виробників в авіаційній промисловості.

Під час поїздки міністр ознайомився з поточним станом справ на підприємствах, обговорив конкретні механізми, які потребують впровадження для розвитку галузі.

Олег Уруський запевнив, що створене міністерство з питань стратегічних галузей промисловості буде надавати дієву підтримку підприємствам галузі, і додав, що найближчим часом планує зустрітися з міністром оборони для обговорення ключових питань, пов’язаних з діяльністю підприємств-виробників озброєння і військової техніки.

Під Запоріжжям почали будувати новий міст за 60 мільйонів гривень, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читaйте тaкoж:

На міський маршрут вийшов новий трамвай запорізького виробництва, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0