USD: EUR:
... в Запорожье
Мінують котельні: у Мелітополі окупанти хочуть зірвати опалювальний сезон, звинувативши у цьому ЗСУ

Мінують котельні: у Мелітополі окупанти хочуть зірвати опалювальний сезон, звинувативши у цьому ЗСУ

Вже другий день рашисти мінують теплоцентралі та 3 великі котельні. Вони хочуть влаштувати диверсію, щоб звинуватити ЗСУ та сили опору у зриві опалювального сезону.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Восени у Мелітополі очікується комунальний колапс. Через відсутність газу не буде опалення. Спочатку окупанти хотіли тягнути газопровід із Бердянська, потім завезти вугілля. Проте вже другий день вони пройдуть теплоцентралі та 3 великі котельні. окупанти хочуть влаштувати диверсію, в якій звинуватить ЗСУ та сили опору у зриві опалювального сезону.

Мер закликає місцевих жителів зараз евакуюватися, оскільки восени евакуацію буде ускладнено: ґрунтову дорогу розмивають дощі. Дорогою через Крим зараз уже посилено фільтрацію з боку російських військових.

Раніше ми повідомляли, що 17 серпня в центрі окупованого Мелітополя близько 11.00 стався гучний вибух в одній із комендатур окупантів.

14 серпня сили опору підірвали один із мостів на південно-західному напрямку з боку Криму, розташованого між Токмаком та Мелітополем.

Читайте також:

Можуть «підвищити ставки» і влаштувати теракт: 19 серпня рашисти готують провокацію на Запорізькій АЕС

Пошкоджені будинки, школа та ангари: окупанти продовжують обстрілювати мирні населені пункти Запорізької області, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0