USD: EUR:
... в Запорожье
Маніпуляція ворога: окупанти запустили відео про можливий підрив Запорізької АЕС

Маніпуляція ворога: окупанти запустили відео про можливий підрив Запорізької АЕС

У російських пропагандистських телеграм-каналах запустили дезінформацію та маніпулятивну кампанію, щоб залякати українців.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації Ради національної безпеки та оборони України.

Російські пропагандисти розповсюджують провокаційне відео, у якому показують вибух на Кримському мосту, підрив «Північного потоку-2» та Каховської гідроелектростанції. Таким маніпулятивним методом ворог натякає, що вся ця справа рук України й намагається зняти з себе відповідальність за вчинене.

«Закінчується відео фотографією Запорізької АЕС та датою 3.07.2023, що свідчить про можливий теракт на ядерному об’єкті. Таким чином, рашисти намагаються залякати українців, а також створюють для себе інформаційне алібі у разі реалізації хворої фантазії Путіна», — йдеться у повідомленні Центр протидії дезінформації.

Найближчим часом співробітники п’яти служб ФСБ РФ також планує запустити низку інформаційно-психологічних операцій. За даними Служби безпеки України до їхньої основи має увійти дезінформація про нібито російське громадянство українських державних діячів, керівництво Сил оборони та безпеки та їхніх сімей, а також інших посадових осіб.

««Правдоподібність» та доказову базу фейків серед іншого має забезпечити внесення Федеральною службою безпеки до державних реєстрів Російської Федерації записів, які нібито мають підтверджувати версію ворожих спецслужб, а також підробку документів українських державних діячів та представників Сил оборони», — йдеться у повідомленні служби безпеки.

У Запорізькій області ворог зімітував замах на окупаційного чиновника.


Читайте також:

У Запорізькій області окупанти закрили лікарню.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0