USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі на IT-форумі команда Зеленського презентує бренд цифрової держави

У Запоріжжі на IT-форумі команда Зеленського презентує бренд цифрової держави

27 вересня за підтримки Офісу Президента України у Запоріжжі відбудеться International IT Forum.

Про це повідомляють на сайті президента.

«Україна перетвориться з аутсорсингової країни на ту, що створює продукти  у сфері інформаційних технологій. Саме тому ми всією командою на чолі з Офісом Президента радо підтримуємо ініціативи, які відповідають нашому баченню перспектив розвитку держави, і, крім цього, спрямовані на розкриття наявних можливостей для бізнесу в епоху цифрових змін, а також на популяризацію цінності інновацій серед українців у цілому. Однією з таких ініціатив є International IT Forum у Запоріжжі», – зазначив радник Президента України, уродженець Запоріжжя Михайло Федоров на робочій зустрічі з організаторами форуму.

На International IT Forum у Запоріжжі вперше буде презентовано бренд цифрової держави.

Нагадаємо, на форумі працюватимуть три локації:

1. Панельна дискусія, де експерти обговорюватимуть наявні можливості державно-приватного партнерства в межах діджиталізації у державі.

2. Виступи власників і керівників компаній світового рівня, присвячені сучасним трендам у сфері впровадження інновацій як у бізнесі, так і в державному чи муніципальному управлінні.

3. Інтерактивна виставкова зона з експонатами від компаній (розробки у сфері робототехніки, віртуальної та доповненої реальності, автоматизації, smart-технологій тощо).

Читайте  також: У Запоріжжі підприємства Метінвесту разом з ФК «Шахтар» реалізують соціальний проект «Давай, грай!», – ФОТО

0