USD: EUR:
... в Запорожье
Як живе курортний Бердянськ під час російської окупації

Як живе курортний Бердянськ під час російської окупації

В окупованому Бердянську міська влада продовжує працювати під українським прапором та намагається забезпечити максимально комфортні умови життя городян, незважаючи на непросту ситуацію воєнного часу та присутність російських військ на вулицях.

Як зараз живе місто, повідомив в.о. мера Бердянська, секретар міської ради Олександр Свідло.

У Бердянську, як і раніше, немає газу. Для його відновлення потрібна перевірка газопроводу протяжністю 100 кілометрів на території Донецької області. Вчора, 14 березня, співробітники газових служб намагалися розпочати обстеження та пошук місця пошкодження газопроводу, але потрапили під обстріл і не змогли продовжити свою роботу. Місце ушкодження досі не виявлено.

З кожним днем ​​навантаження на міські електромережі зростають, бригади обленерго щодня виконують дедалі більше ремонтних робіт у всіх мікрорайонах міста. Тому міська влада просить мешканців акуратно використовувати електромережі. Вчора усунули усі великі аварії, ніч минула без вимкнень.

Сьогодні листоноші понесли перші пенсії незахищеним верствам населення. Під час перебоїв у роботі «Укрпошти» можна отримати пенсію на картку.

Громадський транспорт ходить за графіком. Інформація для мешканців Військового містечка: з сьогоднішнього дня кінцеву перенесено з зупинки «Бердянські жниварки» до мікрорайону.

Поступово аптечна мережа поповнюється медикаментами. У зв’язку з тим, що доставлені медикаменти в обмеженій кількості, в одні руки будуть продавати лімітовану кількість ліків.

В даний час місто Бердянськ приймає та розміщує у себе мешканців сусіднього Маріуполя, які прибули на особистому автотранспорті. Наразі розміщено у місті понад 250 осіб.

Де і за яким графіком працюють магазини, банки та аптеки, можна дізнатися за посиланням.

Центр життєзабезпечення міста продовжує працювати у центрі дитячої та юнацької творчості. Телефонні номери кол-центру: 3-62-76, 3-52-52, 0975515917, 0504397529.

Як вже писав «Перший Запорізький», до Бердянського порту причалили російські військові.

У Пологах окупанти назначають «поліцаїв» серед місцевих колаборантів: якою є ситуацію у місті та районі


Читайте також:

Запорізькі захисники вдарили з артилерії та знищили склад з боєкомплектом та два паливозаправника окупантів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0