USD: EUR:
... в Запорожье
«Вітаємо, школа»: діти працівників запорізьких підприємств Метінвесту до 1 вересня отримали портфелі і набори канцелярії

«Вітаємо, школа»: діти працівників запорізьких підприємств Метінвесту до 1 вересня отримали портфелі і набори канцелярії

Вчора, 28 серпня, на площі Маяковського провели велике свято «Вітаємо, школа», присвячене Дню знань. Для дітей працівників запорізьких підприємств Метінвесту організували анімаційну програму, майстер-класи, безкоштовне морозиво та концерт, а також – зробили приємні подарунки.

«Діти – це найдорожче, що є у кожного з батьків. Сьогодні перед Днем знань нашим дітям хочеться побажати радості і задоволення від навчання, а всім батькам – гордості за успіхи малюків. Безумовно, наш комбінат не стоїть осторонь, тому за традицією до 1 вересня ми зробили подарунки дітям запоріжсталівців. Більше 500 першокласників отримали портфелі з усім необхідним, а ще майже 5 тисяч дітей наших співробітників – набори канцелярії, – підкреслив генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма. – Крім цього, ми продовжуємо надавати шефську підтримку і систематично допомагаємо більш ніж півтора десятка школам, в яких навчаються діти наших працівників».

Також батьків і дітей з Днем знань привітав генеральний директор ПАТ «Запоріжкокс» Олександр Третьяков.

«Навчальний рік – це особливий час не тільки для школярів, але для батьків. Допомагайте своїм дітям, я впевнений, результат не змусить довго чекати, – зазначив Олександр Третьяков. – Усім школярам я бажаю успіху і завзятості в навчанні. Упевнений, наші подарунки допоможуть вам в цьому. Бажаю, щоб ви знайшли в школі нових друзів. З новим навчальним роком!».

Під час свята урочисто привітали всіх присутніх батьків та їх малюків, а також окремо відзначили дітей, які напередодні Дня знань відзначають свій день народження: Марію, Павла і Назара Дешко, Степана Суворова, Олександра Калашникова, Олега Білодіда і Софію Гавриленко. Іменинникам Ростислав Шурма та Олександр Третьяков вручили шкільні набори та портфелі.

«Наш комбінат – це велика дружна сім’я. 1 вересня – свято і для батьків, і для дітей. Хотілося б подякувати керівництву наших підприємств за такі класні і потрібні подарунки. Спасибі за те, що знаходите можливість приносити радість своїм працівникам та їхнім дітям», – від імені батьків слова подяки рідним підприємствам висловив Євген Дешко.

Всього в рамках програми «Перший раз у перший клас» набори канцелярії отримали понад 5000 дітей шкільного віку співробітників запорізьких підприємств Метінвесту – комбінату «Запоріжсталь», заводів «Запоріжкокс», «Запоріжвогнетрив» і Запорізького ливарно-механічного заводу.

«Такі заходи для мене більше мають емоційне значення, ніж матеріальне. Приємно, що наше підприємство піклується про дітей своїх співробітників, організували свято, подарували дітям потрібні і приємні подарунки», – каже працівник обжимного цеху «Запоріжсталі», батько двох дочок Ігор Виноградов. У цьому році він відправляє в перший клас свою молодшу доньку Кароліну.

Співробітнику мартенівського цеху Володимиру Влаську підприємство допомагає збирати в школу вже другу дитину: «Мій перший син уже закінчив школу. Я регулярно отримував від підприємства і портфелі, і канцелярію. Тепер в перший клас пішов другий син – Марат. Для дітей сьогодні організували справжнє свято. Мені, як батьку, дуже приємно, що завод піклується про дітей працівників, приділяє увагу сім’ям співробітників».

0