USD: EUR:
... в Запорожье
Депутатці, яку незаконно оголосили

Депутатці, яку незаконно оголосили "в.о. мера" Мелітополя, оголосили про підозру за фактом держзради

Депутатку звинувачують у тому, що вона перейшла на бік ворога в умовах воєнного стану.

Офіс Генерального прокурора України оголосив про підозру незаконно призначеній в.о. мера Мелітополя Галині Данильченко за фактом державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). За даними слідства, депутатка Мелітопольської міської ради на шкоду державному суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканності України та інформаційній безпеці, здійснила перехід на бік ворога в умовах воєнного стану.

На виконання отриманого від представників Російської Федерації завдання представниця місцевої влади проголосила себе «виконуючою обов’язки Мелітопольського міського голови» та активно здійснювала дії щодо організації та упорядкування окупаційної влади на території м. Мелітополь та Мелітопольського району.

Проголосивши про створення невизначеного законодавством України органу – «Комитет народных избранников», підозрювана закликала громадян України до його підтримання та припинення супротиву мешканців міста окупаційній владі.


Читайте також:

Росатом заявив про те, що не контролює Запорізьку АЕС

Російські військові викрали мера ще одного міста Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

4

Жители2022-03-14 14:18:36
Повесить эту фашистку на площади вместе со всеми оккупантами,твари такие,не простим никогда.Мелитополь это Украина,а законно избранный мэр Иван Федоров!
витек 22 032022-03-14 05:09:45
роздерти суку
Вофка2022-03-13 18:01:08
ЯКА "підозра"? Є ФАКТ державної зради + ФАКТ співробітництва з терористами...ЩО ЩЕ потрібно? В "прокуратурі" ДЕБІЛИ сидять чи СВОЛОТА?
Вофка2022-03-13 17:59:26
ЯКА "підозра" - є ФАКТ державної зради + факт співробітництва з терористами!!!!