USD: EUR:
... в Запорожье
Депутат Запорізької облради і віце-мер збирається перевестися до Кличка, щоб завідувати транспортом

Депутат Запорізької облради і віце-мер збирається перевестися до Кличка, щоб завідувати транспортом

Депутат Запорізької обласної ради та заступник мера Мелітополя Іван Федоров виявив бажання випробувати свої сили на посаді директора департаменту транспортної інфраструктури Київської міської ради. Відповідна інформація міститься на сайті НАЗК.

Інформація про, те що Федоров збирається переводитися на держслужбу в столицю з’явилася ще на початку червня. Тоді про це повідомив мер Мелітополя Сергій Мінько, зазначивши, що така пропозиція надійшла його заму Івану Федору.

У Запорізькій обласній раді депутат від БПП Іван Федоров входив в бюджетну комісію.

Згідно з інформацією із Національного агенства з питань державної служби Федоров переміг у конкурсному відборі на посаду директора департаменту транспортної інфраструктури. Тепер же він подав до НАЗК відповідну е-декларацію з позначкою «кандидат на посаду …»

За весь минулий рік Федорову вдалося отримати дохід в 1,6 мільйона гривень. З цієї суми зарплата в міськвиконкомі – 411 тисяч гривень, роялті від підконтрольної фірми «Центр комп’ютерної томографії» – 300 тисяч гривень, продаж Toyota Camry 2011 випуску за 268 тисяч гривень і кредит в банку в 674 тисячі гривень.

Заступник мера Мелітополя вказав також, що купив нову Toyota Camry 2018 року випуску майже за мільйон гривень. Половину коштів на її покупку чиновник взяв з кредиту у банку. У його автопарку також залишилася BMW X6 2015 року випуску на 1,8 мільйона гривень, яка зареєстрована на батька.

Федоров вказав, що зберігає «готівкою» мільйон гривень, а на банківському рахунку у нього є 47 тисяч гривень. З декларації відомо, що він позичив невідомим особам 278 тисяч доларів.

З нерухомості у Івана Федорова також є житловий будинок в Запоріжжі в Бородинському районі за півтора мільйона гривень, земельна ділянка на п’ять соток і квартира родичів в Мелітополі на 63,1 квадратних метра.

Також депутат похвалився люксовими швейцарським годинником Ulysse Nardin за 140,5 тисяч гривень і власною торговою маркою «ІНМЕДІКО».

1

Депутат2019-07-14 11:30:10
Ребята. прежде как идти. нужно пройти инструктаж у зам губернатора АнтоноваА Н он хорошо знает все воровские схемы и какие и где откаты. недарам на него в све время угаловку открыли. одним словом ВОР нуа. судя по тачкам у вас все получитса. удачи.