USD: EUR:
... в Запорожье
«Бігали в паніці»: на Запорізькій АЕС ліквідували та поранили російських окупантів

«Бігали в паніці»: на Запорізькій АЕС ліквідували та поранили російських окупантів

Вчора, на території тимчасово окупованої Запорізької АЕС відбулася подія, внаслідок якої загинули та отримали поранення рашисти.

Про це повідомив мер міста Дмитро Орлов.

«Оскільки зараз ходить багато домислів навколо цієї ситуації, оперувати будемо тільки відомими нам фактами станом на зараз і чекати на оновлення інформації. У другій половині дня в міську лікарню терміново доставлені дев’ять військових країни-терориста з пораненнями різної ступені важкості. Деякі лікуються амбулаторно, деякі госпіталізовані в стаціонар. Один з них у важкому стані – в реанімацію. Також є і загиблі, але назвати їх точну кількість наразі ми не можемо», – повідомив Орлов.

Що стало причиною інциденту, очільник міста поки що не пояснив. Але зазначив, що пізніше про це «скажуть компетентні служби».

«Зараз можемо додати тільки, що орки перелякалися настільки, що в паніці бігали по території станції, на тривалий час заблокували на підприємстві одразу дві зміни оперативного персоналу, які мали міняти одна одну. Врешті людей відпустили. Окупанти ж продовжують шукати ворогів. І, можливо, починають усвідомлювати, що цинічні обстріли сусідніх населених пунктів, які ведуться ними з території атомної станції, не минуться для них безслідно», – зазначив мер Енергодара.

Українські військові знищили на Харківщині ворожу диверсійну групу та взяли в полон командира – уродженця Запорізької області, – ВІДЕО


Читайте також:

Окупанти викрали начальника служби охорони навколишнього середовища Запорізької АЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0