Судитимуть заступником голови окупаційної «Розівської ВЦА»: йому загрожує до 12 років ув’язнення

Судитимуть заступником голови окупаційної «Розівської ВЦА»: йому загрожує до 12 років ув’язнення

Повідомлено про підозру 58-річному депутату так званої «Куйбишевської окружної ради депутатів». Його звинувачують у колабораційній діяльності та пособництві державі-агресору. За скоєне йому загрожує від 10 до 12 років ув’язнення.

Про це повідомили в управлінні Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

Проросійський мешканець Розівського району служив заступником голови окупаційної «Розівської військово-цивільної адміністрації». Зрадник доєднався до партії «Єдиная Россия» та у вересні 2023 висунув свою кандидатуру на псевдовиборах до місцевих ради й був обраним депутатом так званої «Куйбишевської окружної ради депутатів». Він головував на першому засіданні, де його призначили «заступником голови постійної депутатської комісії з аграрних питань».

Колаборант неодноразово проводив прийоми громадян та піар-акції, спрямовані на пропаганду окупаційної влади серед населення. А під час підготовки до виборів президента РФ активно агітував людей йти на виборчі дільниці. Невдовзі він отримав подяку від партії «Єдиная Россия» за «активну громадянську позицію» та «особистий внесок у розвиток регіонального відділення партії», де обіймає посаду секретаря.

9 профільних класів російських силовиків: як мілітаризують дітей на окупованій частині Запорізької області


Читайте також:

Окупанти судять 32-річного співробітника Запорізької АЕС: у чому його звинувачують

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0