Запоріжцям пропонують стати тестерами бета-версії мобільного урядового додатку

Запоріжцям пропонують стати тестерами бета-версії мобільного урядового додатку

До 16 грудня триватиме прийом заявок для тестування бета-версії мобільного застосунку «Дія» з доступом до цифрових водійських прав та техпаспорта на авто.

ВКожен охочий може подати заявку на тестування та отримати додаткову інформацію про умови участі за посиланням: https://team.diia.gov.ua/.

“Українці не лише матимуть можливість приєднатися до розвитку «Дії», а й фактично стануть співавторами найбільш інноваційного проєкту в Україні”, сказано на сайті ЗОДА.

— Символічно, що додаток запускаємо за результатами 100 днів нашої роботи. Цього року 71 млн гривень українці сплатиkи у вигляді штрафів за те, що не мали при собі водійських прав чи техпаспорта під час керування автомобілем. Зовсім скоро українські водії не будуть зобов’язані мати при собі пластикові документи, їх замінять цифрові, – заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Читайте також: “А где еще брать деньги?”: Богуслаев прокомментировал слухи о продаже “Мотор Сич”

Получайте быстрее новости благодаря нашему Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

0