Перший Запорiзький

Загарбники запустили програму підготовки працівників окупаційних адміністрацій: навчатимуть майбутніх гауляйтерів Запорізької області

Ворог так і не зміг знайти достатню кількість радників, тому запустив програму підготовки для працівників окупаційних адміністрацій.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Навчати «держслужбовців» працювати в Запорізькій, Донецькій, Луганській і Херсонській областях будуть у російській академії народного господарства і держслужби. Перший набір на курс становитиме 50 осіб.

Майбутніх гауляйтерів навчатимуть працювати з ризиками, пов’язаними з політичною дестабілізацією на окупованих територіях.

Крім цього, вони навчаться забезпечувати роботу «органів влади» в прифронтовій зоні та протидіяти «інформаційним атакам з боку західних спецслужб».

«Зауважимо, що всі випускники програми є законною ціллю для Руху Опору й не уникнуть покарання. Повідомити про окупантів можна за посиланням», — йдеться у повідомленні Центру спротиву.

Окупанти хочуть посадити до в’язниці мешканця Мелітополя за коментарі в Telegram


Читайте також:

«Міг вийти на пенсію, але продовжив працювати»: дружина розповіла про загиблого під час удару по Дніпровській ГЕС водія тролейбуса

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

Exit mobile version