
У запорізькій міськлікарні №6 розповіли, як зараз ситуація з ковідними пацієнтами
У медичному закладі розгорнуто 200 ліжок для пацієнтів із COVID-19, з яких на сьогодні зайнято 46.
У реанімації 6-ї міськлікарні зараз перебувають двоє запорожців із корнавірусом. У деяких пацієнтів загострилися хронічні захворювання, частина хворих лікується вірусною пневмонією. Але загалом, за словами медиків, хворих з особливо тяжким станом наразі немає.
– Головна відмінна риса цієї хвилі – це перебіг хвороби. Більшість хворих немає дихальної недостатності, навіть якщо є пневмонія. Хоча, звичайно, кисень теж доводиться застосовувати у окремих випадках. До того ж сама хвороба не так швидко прогресує, хворий швидше йде на поправку. Загалом ми готові до будь-яких сценаріїв, але все ж таки сподіваємося, що таке, як минулої осені, вже не повториться, – сказав Петро Риженко.
Раніше ми повідомляли, що Запорізька область перейшла до «помаранчевої» карантинної зони.
Нагадуємо, що найефективнішим заходом профілактики від COVID-19 є вакцинація. Інші заходи профілактики – дотримання карантинних обмежень, використання засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та гігієни рук.
Читайте також:
Запорізьких школярів відправили на дистанційне навчання
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
0