USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі за минулий тиждень склали 224 протоколи за порушення карантинних правил у громадському транспорті

У Запоріжжі за минулий тиждень склали 224 протоколи за порушення карантинних правил у громадському транспорті

У Запоріжжі за минулий тиждень співробітники поліції склали 224 протоколи за порушення карантинних правил у громадському транспорті.

Про це повідомляють у Запорізькій міській раді.

Нагадаємо, з 18 жовтня Запорізька область перейшла до червоної карантинної зони і жорстко посилює заходи обмеження. Спочатку планувалося, що з переходом у місті проїзд у громадському транспорті відбуватиметься лише за наявності сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту на COVID-19. Втім, міська влада пішла назустріч людям та ввела послаблені обмеження роботи громадського транспорту: проїд лише за кількістю місць у салону з використанням засобів індивідуального захисту.

Як водії та пасажири дотримуються карантинних правил, перевіряють співробітники патрульної поліції. Для цього у місті задіяно з півдесятка екіпажів.

За порушення правил карантину передбачена відповідальність. Тільки за минулий тиждень патрульними було складено 224 адмінпротоколи.

«Відсутність маски – це стаття 44 прим 3. частина 2. Сума штрафу від 170 до 255 гривень. Якщо кількість пасажирів перевищує норми, передбачені технічним паспортом транспортного засобу, то складається протокол. У такому випадку справа розглядатиметься вже у суді», – розповів старший інспектор патрульної поліції Ілля Горипавловський.

Як вже писав «Перший Запорізький», у разі погіршення епідситуації запоріжці будуть їздити в міському транспорті за довідками.

Нагадаємо, щеплення – найбільш ефективний засіб від коронавірусу. Щеплення від коронавірусу практично виключає можливість важкого перебігу хвороби. У Запорізькій області жоден вакцинований пацієнт не потрапив до реанімації з COVID-19.

У Запоріжжі хірургічний корпус міської лікарні перепрофілюють для прийому хворих на COVID-19


Читайте також:

COVID-19 забрав життя відомої жительки Запоріжжя

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0