Перший Запорiзький

У Запоріжжі розпочнуть ремонт на греблі Дніпрогесу: рух буде обмежено до кінця року

У Запоріжжі розпочнуть ремонтні роботи на греблі Дніпрогесу – вони триватимуть до кінця року.

Про це повідомляють у державній компанії «Укргідроенерго».

Нагадаємо, 14 жовтня 2019 року у Запоріжжі було завершено ремонт проїжджої частини мостового переходу через греблю, який тривав упродовж серпня-жовтня 2019 року. За час ремонту було знято все асфальтобетонне покриття на мостовому переході, укріплені бетонні та металеві конструкції, посилені плити з виявленою поздовжньою тріщиною.

В 2022 році планувався початок повномасштабної реконструкції з перекриттям руху греблею ДніпроГЕС. Однак, в зв’язку з початком повномасштабного вторгнення російської федерації реконструкцію греблі довелось відкласти до закінчення воєнних дій.

Не дивлячись на воєнні дії, цього року все ж таки необхідно здійснити поточний ремонт сталезалізобетонних прогонових будов автодорожнього переїзду (які будувалися у 1932 році) на Дніпровській ГЕС.

Як уточнють на підприємстві, поточний ремонт із укріплення прогонових будов автодорожнього переїзду по водозливній греблі із залученням підрядників буде розпочано  з 24 вересня.

Роботи розпочнуться з лівого на правий берег по полосі верхнього б’єфу. Дорожній рух буде організовано з частковим перекриттям в зоні проведення робіт (відстань близько 100 метрів). Завершити роботи планується до кінця поточного року.

Вранці рашисти завдали ракетний удар по Запоріжжю: били по цивільній інфраструктурі, є постраждалі, – ФОТО


Читайте також:

У Запорізькій області ворог обстріляв 23 населені пункти: зафіксовано 53 руйнування

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

Exit mobile version