USD: EUR:
... в Запорожье
В Запоріжжі у відновленому після пожежі відділенні інфекційної лікарні з’явилася палата, адаптована для потреб маломобільних пацієнтів, – ФОТО

В Запоріжжі у відновленому після пожежі відділенні інфекційної лікарні з’явилася палата, адаптована для потреб маломобільних пацієнтів, – ФОТО

У відновленому після пожежі відділенні Запорізької обласної інфекційної лікарні з’явилася зручна палата, спеціально адаптована для лікування та догляду маломобільних пацієнтів.

Про це повідомляє «Перший Запорізький».

Нагадаємо, трагічна пожежа, яка забрала життя чотирьох людей, сталася у реанімаційному боксі ковідного відділення на першому поверсі п’ятиповерхового корпусу інфекційної лікарні. Розуміючи життєво важливу необхідність повноцінного функціонування медичного закладу для мешканців області, комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест одразу вирішив надати фінансову допомогу у проведенні ремонту та усуненні наслідків пожежі на першому поверсі будівлі. Після закінчення слідчих дій соціально відповідальний бізнес розпочав роботи і за два місяці повністю відновив приміщення відділення.

Під час реконструкції відділення особливо велику увагу приділили обладнанню системами безпеки. У кожній палаті встановили датчики контролю витоку кисню і систему припливно-витяжної вентиляції. А також змонтували системи протипожежної сигналізації та раннього оповіщення про витік кисню. Обладнання спроектоване згідно з приписами служби ДСНС України у Запорізькій області.

Для зручності маломобільних людей в одній з палат згідно з будівельними нормами та вимогами про інклюзивність розширили дверні отвори, встановили спеціальні поручні та тримачі, облаштували спеціалізований санітарний вузол.

«Наразі завершено реконструкцію реанімаційного відділення після вибуху. Пріоритет реконструкції відділення – це не лише комфорт, а й безпека лікарів і пацієнтів, – зазначила заступниця голови Запорізької області Злата Некрасова. – Також передбачено доступність відділення для людей з інвалідністю, для яких обладнано окремий бокс. А для маломобільних пацієнтів, яких доставляють на каталках, змонтовано пандус, який відповідає всім нормам інклюзії – місця для заїзду та спуску пологі, а нахил складає не більше 8 градусів. Ці роботи стали можливими завдяки підтримці ПАТ «Запоріжсталь» Групи Метінвест. Наразі тривають процеси, які пов’язані з вводом в експлуатацію, тож найближчим часом відділення відновить свою роботу».

Після реконструкції відділення зможе прийняти для одночасного лікування 12 тяжкохворих пацієнтів. Фінансування відновлювальних робіт склало близько 6 мільйонів гривень.

Окрім відремонтованих реанімаційних боксів, Запорізька обласна інфекційна лікарня отримала нове обладнання, необхідне для лікування хворих на COVID-19. На прохання медиків інфекційної лікарні комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест передав додаткове діагностичне обладнання для лікування хворих на коронавірус. А саме – 20 пульсоксиметрів та два монітори пацієнта загальною вартістю близько 250 тисяч гривень.

Нагадаємо, Група Метінвест з початку пандемії системно надає допомогу закладам охорони здоров’я Запорізької області. За підтримки комбінату «Запоріжсталь» на території Запорізької обласної інфекційної лікарні була побудована сучасна киснева станція, яка забезпечує киснем більше 100 ліжок. З початку експлуатації кисневої станції «Запоріжсталь» повністю забезпечує потреби лікарні в кисні, передаючи його на безоплатній основі. У кожній палаті відновленого відділення змонтовано кисневі траси, які підключені до нової кисневої мережі лікарні. Окрім того, «Запоріжсталь» регулярно постачає медичний кисень не тільки для лікарень Запоріжжя, а й Києва, Херсона, Дніпра, Миколаєва та інших регіонів країни.


Читайте також:

Комбінат «Запоріжсталь» повністю відновив відділення обласної інфекційної лікарні після пожежі, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0