USD: EUR:
... в Запорожье
В Україні запускається нова лоукост-авіакомпанія

В Україні запускається нова лоукост-авіакомпанія

До кінця року в Україні з’явиться нова авіакомпанія Bees Airline. Вона буде працювати відразу у двох сегментах – як лоукостер і чартерна авіакомпанія.

Bees базуватиметься в аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського. Про це повідомляє MINTRANS.

Bees Airline також планують отримати ліцензію на вантажні перевезення і в разі локдауна розвивати цей напрям.
Компанія подала документи для отримання сертифіката експлуатанта і взяла в лізинг перші два Boeing 737-800, які раніше використовувала МАУ.

«У наступному році ми хочемо взяти ще два повітряних судна. А на 2022 рік ми розраховуємо, що в нашому парку буде вже шість літаків», – заявив представник компанії. 

Перші рейси Bees запустить в Єгипет і почне роботу як чартерний перевізник. Зараз у компанії підписані договори з двома туроператорами (один з них Tez Tour Ukraine).

«Старт польотів залежить від того, як швидко ми отримаємо сертифікат експлуатанта. Якщо до 22 грудня, то ми запустимо чартерні рейси на свята. Якщо немає, то полетимо в районі 15 січня», – додали в компанії.

Повноцінний старт компанія планує на квітень 2021 року, коли Bees почне виконувати регулярні лоукост-рейси. Зараз перевізник розробляє програму польотів на літній період.

«Не можу поки назвати конкретні напрямки. Але для прикладу скажу, що ми розглядаємо Батумі – туди можуть літати не тільки туристи, але й українці, які володіють нерухомістю в Грузії», – відзначає менеджер.


Читайте також:

20% українців зможуть отримати вакцину від COVID-19 безкоштовно, — МОЗ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0