Знищено релейну шафу, яка забезпечувала критично важливий напрямок: завдано удар по логістиці окупантів у Токмаку

Знищено релейну шафу, яка забезпечувала критично важливий напрямок: завдано удар по логістиці окупантів у Токмаку

На залізничній інфраструктурі в тимчасово окупованому Токмаку внаслідок підпалу знищено релейну шафу, яка забезпечувала управління рухом поїздів на критично важливому напрямку.

Про це повідомляє військовий рух українців та кримських татар «АТЕШ».

Повідомляється, що цей залізничний вузол російські окупанти використовували для перекидання військової техніки, боєприпасів та особового складу на Запорізький напрямок. Диверсія створила серйозні перебої у постачанні ворожих підрозділів.

«Порушення роботи залізничної інфраструктури призведе до зриву графіка військових перевезень та ускладнить маневрування окупаційних військ. Це черговий удар по логістичній системі ворога, яка продовжує руйнуватись під нашими системними діями», – йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», вранці 26 жовтня в тимчасово окупованому Бердянському районі пролунав вибух. В результаті успішної спецоперації була підірвана колія, а російський військовий потяг пішов під укіс.

Передавав росіянам координати енергетичних підприємств: у Запоріжжі судитимуть російського агента


Читайте також:

Росіяни збільшили термін ув’язнення працівнику ЗАЕС, якого викрали та катували

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0