USD: EUR:
... в Запорожье
У запорізькій гімназії  вперше прокоментували інформацію про «зґвалтування» школяра

У запорізькій гімназії вперше прокоментували інформацію про «зґвалтування» школяра

У навчальному закладі кажуть, що конфлікт між учнями був, але інформація про зґвалтування – фейк.

Про це повідомляється на сторінці гімназії в соцмережі.

Сьогодні, 22 березня в соціальній мережі Андрій Лукін опублікував пост, в якому говорилося, що в престижній запорізькії гімназії № 28 школярі нібито згвалтували пляшкою п’ятикласника.

У прес-службі ГУНП повідомили, що в поліцію зателефонувала бабуся учня гімназії і заявила, що її онука згвалтували. Але в ході з’ясування обставин інформація не підтвердилася.

Увечері на сторінці гімназії № 28 в Фейсбук, керівництво установи повідомило, що інформація активіста – фейк. У школі кажуть, що 19 березня між учнями дійсно стався конфлікт, який допомогли вирішити батьки і класний керівник. Винна сторона принесла свої вибачення.

«Але, в неділю з’являється пост в соціальних мережах, в якому стверджувалося, що стався злочин. Це призвело до ескалації конфлікту: знову викликалися діти, батьки, працювали представники ювенальної поліції.

Інформація про вчинення злочину на території гімназії не підтверджена», – підкреслили в гімназії.

Нагадаємо, завтра в Запоріжжі відбудеться прощання з убитим професором Запорізького національного університету.

Читайте також:

Суд наклав арешт на майно і 100% акцій “Мотор Січ”

У Запорізькій області кількість хворих COVID-19 йде на спад

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Татьяна2021-05-05 15:29:11
У меня маленький внук. Скоро 5 лет. Думали тоже его отправлять в 28 гимназию Запорожья. Но после инциндета с изнасилование ребёнка будем думать о другом учебном заведении. Понятно что гимназия заинтересована в сокрытии. Хотя должны сделать выводы. У нас ребёнок физически развит и боец по характеру, но мы его учим справедливости, заступаться за слабых и решать свои проблемы не толпой, а один на один. Толпой решают проблемы свои только трусы, значит там и родители такие этих деток жестоких. Но вывод один-отдавайте детей в спорт, чтобы росли здоровенькими и останавливали жестокость. Спорт дисциплинирует. А папаша и мамашам,а так же администрации гимназии очень повезло, что столкнулись с слабой и беззащитной семьёй, так все легко им сошло с рук. Если бы такое случилось в классе нашего ребёнка с кем то из детей, мы бы помогли решить всё этой семье с наказанием всех. Но к сожалению мама потерпевшего мальчика не хочет усугублять все, такое впечатление, что чего то боится. А ведь мальчик потерпел серьёзную психологическую травму. Я в шоке.