USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відбувся всеукраїнський семінар щодо організації діяльності консультаційних пунктів з інформування населення про надзвичайні ситуації

У Запоріжжі відбувся всеукраїнський семінар щодо організації діяльності консультаційних пунктів з інформування населення про надзвичайні ситуації

Вчора, 31 серпня, у Запорізькій обласній державній адміністрації відбувся практичний семінар з уповноваженими представниками місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо організації діяльності консультаційних пунктів з інформування населення про надзвичайні ситуації та способи і методи захисту від них, зокрема з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, насамперед тих, які пересуваються на кріслах колісних, мають порушення зору та слуху.

Про це повідомляють в обласному управлінні ДСНС.

Учасниками стали керівники структурних підрозділів з питань цивільного захисту обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій.

Семінар пройшов під керівництвом директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергія Парталяна і першого заступника голови Запорізької облдержадміністрації Володимира Шустова. Доповідачами виступили заступник директора Департаменту-начальник управління планування та координації заходів цивільного захисту Департаменту організації  заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Осипенко та директор департаменту з питань цивільного захисту Запорізької ОДА Андрій Булавінов. Крім того, участь у семінарі взяло керівництво Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Учасники семінару обговорили специфіку організації цивільного захисту населення в Запорізькій області, повноваження місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в сфері цивільного захисту, а також питання створення додаткових елементів оповіщення населення в територіальній автоматизованій системі централізованого оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації, зокрема, шляхом залучення можливостей операторів мобільного зв’язку та Інтернет-ресурсів.

Після проведення теоретичного блоку учасники заходу перейшли до практичних навчань. Зокрема, з 11.00 до 13.00 відбулось вибіркове тестування надсилання операторами мобільного зв’язку «Київстар», «Водафон», «Лайфселл» SMS повідомлень мешканцям міста Запоріжжя, які знаходились на той момент в районі площі Фестивальної. З 15:30 до 15:45 відбулося тестове включення сирен в Шевченківському районі Запоріжжя. Також у ході практичного блоку учасники ознайомилися з системою інформування населення про надзвичайні ситуації та відвідали консультаційний пункт при органі місцевого самоврядування Запорізької міської територіальної громади Запорізького району.


Читайте також:

У Запоріжжі вже в цьому році стартує реалізація проекту льодової арени

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0