
У Запоріжжі сталася наруга над могилами: розглядають можливість антисемітського підґрунтя
У Комунарському районі міста на Першотравневому кладовищі скоїли акт вандалізму. Заявниця звернулася до поліції.
За інформацією пресслужби патрульної поліції, інцидент стався вчора, 21 лютого. 48-річна жінка звернулася до поліції та заявила, що на Першотравневому кладовищі по вулиці Балка Попова невідомі пошкодили пам’ятники її родичів.
На місце події була направлена слідчо-оперативна група відділу поліції. Під час огляду вказаної ділянки кладовища співробітники поліції виявили пошкодженими п’ять пам’ятників. Як вважає потерпіла, акт вандалізму було скоєно на антисемітському ґрунті.
Наразі слідчим відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) Кримінального Кодексу України. Особи підозрюваних та мотиви скоєння злочину встановлюються в рамках досудового розслідування.
Санкція за статтею передбачає штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Читайте також:
В багатоповерхівці у Запоріжжі вщент вигорів балкон, — ФОТО
У Запоріжжі водій напідпитку намагався потрапити додому: дорогою він врізався у дерево, — ФОТО
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
2