USD: EUR:
... в Запорожье
Працівники запорізьких підприємств Метінвесту готують до відправки гуманітарний рейс у Маріуполь

Працівники запорізьких підприємств Метінвесту готують до відправки гуманітарний рейс у Маріуполь

За рішенням Центру координації гуманітарної місії Метінвест у Запоріжжі працівники запорізьких підприємств Метінвесту формують гуманітарну допомогу для Маріуполя

Молодь щодня збирає теплі речі, продукти харчування, предмети гігієни, медикаменти та сортує їх для відправлення гуманітарного рейсу одразу ж, коли буде погоджено режим тиші, а зелені коридори буде відкрито.

На сторінці «Запоріжсталі» у соціальній мережі закликають усіх долучитися до збору допомоги за адресами: БК Металургів та гуртожиток «Запоріжвогнетриву» (Історичній, 37).

Окрім того, діють центри збору гуманітарної допомоги в навчальних закладах у кожному районі Запоріжжя.

Зелений коридор — не тільки можливість для доставлення допомоги, але й нагода евакуювати людей з виснаженого та зруйнованого окупантами міста.  Металурги Метінвест готові надати автобуси для евакуації за першої ж нагоди, коли буде гарантовано безпеку для мирного населення. У Запоріжжі до розміщення переселенців готують санаторій-профілакторій на острові Хортиця. Метінвест у Запоріжжі бере на себе поселення та забезпечення харчуванням маріупольців, на прибуття яких чекають.

Зокрема, запоріжців закликають: «Якщо ви готові допомогти розміщенням евакуйованим маріупольцям, або знаєте організації, готові розмістити вимушених переселенців, які прибудуть до нашого міста – будь ласка, пишіть у дірект офіційних сторінок «Запоріжсталь», «Запоріжкокс», «Запоріжвогнетрив», ЗЛМЗ у соціальних мережах: контактні данні, ім’я та прізвище. Цю інформацію консолідують та нададуть її до центру координації евакуації, які займаються розселенням евакуйованих з Маріуполя людей.

Як вже повідомляв «Перший Запорізький», у нашому місті вимушених переселенців прихистив санаторій на Хортиці.

Нагадаємо, наразі евакуація та відкриття зеленого коридору з Маріуполя переноситься – російські війська порушили режим тиші.

0