USD: EUR:
... в Запорожье
Робота в локдаун: на які вакансії збільшився попит під час карантину

Робота в локдаун: на які вакансії збільшився попит під час карантину

В сучасних реаліях українці зіштовхнулись з новою реальністю: економічною і медичною кризою, пандемією, запровадженням локдауна. Такі тенденції негативно позначаються на платоспроможності населення. Тому виникають актуальні питання: які вакансії актуальні під час локдауна? В яких галузях працюють українці?

Локдаун — час зміни професійних орієнтирів

Під час карантина багато українців шукають дистанційну роботу та/або додатковий заробіток:

  1. Покер — карткова гра може не лише приносити задоволення під час гри, але й прибуток. Грайте онлайн з реальними игроками по всьому світі та заробляйте гроші не виходячи з власної кімнати. Але спочатку вам потрібно уважно прочитати правила і вивчити комбінації в покері, після цього пробувати грати безкоштовно, а коли наберетесь достатньо досвіду, можна грати на гроші.
  2. Репетиторство. Якщо Ви вмієте грати на музикальному інструменті, маєте хист до викладання шкільних дисциплін або знавець іноземних мов — відкривайте власний онлайн-курс. В умовах локдауна онлайн-навчання дуже затребуване. Послуги викладача дуже добре оплачуються.
  3. Інші види дистанційної діяльності:
  4. Копірайтинг;
  5. Переклад текстів;
  6. Сфера IT.

Робота в режимі офлайн: актуальні вакансії під час карантину

  • Продаж. Фахівці з просуванням товару, особливого активного продажу, користуються попитом. Зазвичай серед вимог рекрути просять кандидатів на посаду з досвідом. Проте все частіше готові взяти на посаду осіб без досвіду та спеціальної освіти.

Довідка! Вакансії актуальні по всій Україні, тому роботу на посаді “менеджер із продажу”знайти нескладно.

  • Кур`єрство. В локдаун кафе та ресторани закрили для відвідувачів. Однак їжу можна замовляти і доставляти кур`єрами. Попит на вакансію дуже виріс. Одна з головних умов для працевлаштування — наявність особистого транспортного засобу. Заробітні плати працівникам постійно підвищують, а чайові від клієнтів — приємний бонус за непросту працю.
  • З’явилися нестандартні вакансії у офіси: консультант-вірусолог коронавіруса, фахівець з охорони праці та промислової безпеки, агент з продажу юридичних послуг компаніям, які постраждали від пандемії (антикризовий пакет).
  • Касир. Вакансії касира у великі супермаркети і продуктиві магазини постійно затребувані. Працевлаштування можливе на неповний робочий день та без досвіду роботи, готові взяти на роботу студента.

Отож, всі бажаючі можуть влаштуватись на дистанційну або на офлайн роботу!

0