USD: EUR:
... в Запорожье
Приватний садочок «Золоче»: найкраще місце для вашої дитини

Приватний садочок «Золоче»: найкраще місце для вашої дитини

Кожен з нас бажає для своєї дитини найкращого: міцного здоров’я, бездоганної освіти, веселого дитинства, хороших друзів та необмежених перспектив. Сучасні світові тенденції вимагають від малюків дуже серйозної підготовки, починати яку треба з перших років життя.

Дитячий садочок «Золоче» – це міжнародний навчальний заклад, який пропонує дошкільну освіту з використанням нових методик та комплексних програм, що забезпечать дитині всебічний розвиток. Особлива увага тут приділяється вивченню англійської мови. Заняття починаються з 3 – 4 років, що дозволяє ефективно підготувати дитину до подальшої освіти за міжнародною кембриджською програмою.

Переваги навчання у дитячому садочку «Золоче»

У цьому закладі створені найкращі умови для адаптації дитини у соціумі, її розвитку та зростання. До переваг навчання у садочку «Золоче» треба віднести:

  • застосування нових ефективних методик для розвитку малюка;
  • вивчення англійської мови за програмою Cambridge Pre-Primary;
  • збалансований режим дня, який включає відпочинок, активні заняття та навчання;
  • повноцінне правильне 5-разове харчування;
  • індивідуальний підхід і розробку оптимального шляху розвитку для кожної дитини.

Крім того, дитячий садочок розташований в екологічно чистому районі в передмісті Києва. За здоров’ям малюків спостерігає кваліфікований медичний персонал.

Які групи є у міжнародному дитячому садочку «Золоче»?

Для дітей працює три групи, у які діти розподіляються за віком:

  1. Nursery – для малюків 3 – 4 років. Це наймолодша група, яка орієнтована на адаптацію малюків та початку їх навчання. В цей час активно розвивається пам’ять дитини, тож дуже важливо допомогти їй правильно вимовлять звуки, слова, формулювати речення. З дітьми займається сертифікований вчитель англійської мови, а також протягом всього часу допомагають вихователі. Окрім англійської мови діти займаються вивченням навколишнього світу, фізкультурою, хореографією, музичним розвитком, вивчають основи математик, етики тощо.
  2. Reception I – для малюків 4 – 5 років. В цей час діти починають вивчення англійської мови за міжнародною кембриджською програмою. Пів дня з ними займається вихователь за українською програмою, другу половину – вчитель англійської мови. Окрім цього вони знайомляться з азами математики, навколишнього світу, відвідують заняття з хореографії, логічного мислення, музики, фізкультури, етики, грають в цікаві ігри на увагу тощо.
  3. Reception II – для дітей 5 – 6 років. У цій групі заняття орієнтовані на підготовку до школи. Діти відвідують поглиблені заняття з англійської мови, а також пів дня займаються з вихователем за українською програмою. Їх програма включає різноманітні заняття для творчого, фізичного та інтелектуального розвитку.

Дитячий садочок «Золоче» дасть необхідну підготовку до навчання у школі як українською мовою, так і англійською. Це найкращий старт у світ знань і доросле життя для дитини, яка повинна стати успішною людиною та лідером.

0