USD: EUR:
... в Запорожье
Новий сервіс МедОфіс допомагає запоріжцям зберегти час і здоров'я

Новий сервіс МедОфіс допомагає запоріжцям зберегти час і здоров'я

У сучасному світі, що стрімко змінюється вже недостатньо йти в ногу з часом. Потрібно бути на крок попереду і наближати майбутнє впровадженням нових підходів і комбінуванням їх з уже існуючим високим рівнем якості послуг. Що є найважливішим для сучасної людини? Збереження здоров’я і часу – дорогоцінних ресурсів, яких не відновити. Тепер працює сервіс, який перейнявся питанням економії безцінного часу пацієнтів. Необхідність очікування заключення в медичному центрі після обстеження заподіює незручність і пацієнтам, які приїжджають з інших міст, і тим, які перебувають на стаціонарному лікуванні, і просто зайнятим людям.

Вирішення цього завдання і підштовхнуло до необхідності розробки інформаційної системи, яка дозволила б лікарям і пацієнтам переглядати знімки і результати обстежень онлайн.

Як працює сервіс МедОфіс?

Впровадження нового для Запоріжжя функціонального сервісу МедОфіс в роботу медичних центрів дозволяє істотно оптимізувати процес отримання висновків пацієнтами та їх лікуючими лікарями. Як тільки лікар-діагност сформує опис за результатами обстеження (магнітно-резонансної, комп’ютерної томографії, ультразвукової діагностики), воно буде завантажено в хмарне сховище і відразу стане доступним для перегляду. З ним можна буде ознайомитися прямо на екрані Вашого смартфона в особистому кабінеті на сайті medoffice.zp.ua або в популярних месенджерах Telegram або Viber. Де б Ви не знаходилися, за умови підключення до Інтернету, Ви зможете мати доступ до своїх результатів досліджень. Також за умови згоди пацієнта ознайомитися зі знімками і висновком фахівця-радіолога зможе і лікар, який направив Вас на обстеження. Своєчасне отримання даних медичної візуалізації дозволить лікарю зібрати повну інформацію про стан здоров’я хворого і призначити правильне лікування в максимально швидкі терміни.

Які переваги використання сервісу МедОфіс?

Впровадження нового програмного забезпечення покликане поліпшити якість медичних послуг і має ряд переваг:

• В першу чергу, пацієнтам більше не потрібно очікувати безпосередньо в медичному центрі, поки фахівець формує свій висновок. Воно буде доступним до перегляду з Вашого смартфона або комп’ютера як тільки буде сформоване.

• Висновок можна легко роздрукувати або передати за допомогою Інтернету.

• У випадках, коли результати обстежень видаються на наступний день, пацієнтам можна не приїзджати в медичний центр повторно.

• Нове програмне забезпечення дозволяє завантажувати не тільки текст опису знімків МРТ або КТ, а й самі зображення.

• Можна поступово відійти від зберігання і передачі даних медичної візуалізації на застарілих предметних носіях (CD і DVD дисках).

• Актуальні зображення і висновки будуть зберігатися у Вашому особистому кабінеті не менше трьох років.

Хто буде мати доступ до висновків?

МедОфіс – це унікальна система медичного сервісу, яка надає доступ до ознайомлення з результатами конкретного пацієнта тільки тому лікарю, який направив його на обстеження. При цьому не можна заперечувати важливість збереження лікарської таємниці та конфіденційності. Ваші медичні дані стануть доступні навіть для лікаря лише після того, як Ви дасте на це згоду.

З якими центрами працює цей сервіс?

Сервіс зберігання та обміну медичними даними МедОфіс працює тільки з медичними центрами, оснащеними виключно сучасним діагностичним обладнанням і адаптованими медичними системами. Це медичний центр «Юнімед», Центр магнітно-резонансної томографії суглобів та Центр комп’ютерної томографії «Преміум».

* Партнерський матеріал

0