USD: EUR:
... в Запорожье
На Запоріжжі завершується ремонт траси на Одесу вартістю 630 мільйонів, - ФОТО

На Запоріжжі завершується ремонт траси на Одесу вартістю 630 мільйонів, - ФОТО

По всьому регіону швидкими темпами відновлюють дороги у рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Наразі служба автомобільних доріг у Запорізькій області працює на автодорозі М-14. На першій ділянці довжиною 12 км завершено роботи з основного проїзду в рамках капітального ремонту.

У поточному році розпочато та продовжується капітальний ремонт 5-ти ділянок автомобільної дороги міжнародного значення з найбільшою інтенсивністю транспортного потоку М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовський (на м. Таганрог), що йде вздовж узбережжя Азовського моря та є частиною міжнародного транспортного коридору автомагістралі. Е-58, що визначено Україною як національний та туристичний маршрут.

У Бердянському районі продовжуються роботи з капітального ремонту двох ділянок автодороги М-14 загальною довжиною 24,1 км. Роботи розпочато у липні поточного року.

Зокрема, на сьогоднішній день відновлення асфальтобетонного покриття основним проїздом на ділянці автодороги М-14, км 580+000 – км 592 завершено. Підходять до фінішної прямої роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на другій ділянці автодороги М-14, км 592+000 – км 604+086, загальною довжиною 12,1 км. Залишилося влаштувати 4,6 км ЩМА-20.

Раніше ми повідомляли, що вартість першої ділянки завдовжки 12 кілометрів – 309,3 мільйона гривень (тендер №1). Вартість ремонту другої ділянки завдовжки 12 кілометрів – 320,9 мільйонів (тендер №2). Загальна вартість – 630 мільйонів.

Нагадаємо, у Запоріжжі суд виніс вирок виховательці дитячого садка «Еврика», з чиєї вини 4-річна дитина випала з вікна другого поверху. Жінка пішла на прогулянку з вихованцями, а хлопчика залишила одного у групі. Мама постраждалої дитини попросила суворо не карати виховательку, оскільки хлопчик зараз добре почувається.

Читайте також:

У Запоріжжі пройшов антиковідний мітинг: поліція затримала п’ятеро порушників, – ВІДЕО

У Запоріжжі провели в останню путь легендарного ветерана, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0