На Запоріжжі поліція розшукує підозрюваного у тяжкому злочині, — ФОТО
Напередодні Нового року в Мелітополі чоловік скоїв злочин та після цього подався у біга.
У Мелітополі за підозрою у скоєнні розбійного нападу із проникненням у житло (СТ.187 Ч.3) розшукується 31-річний Володимир Гарай. У селі Терпіння Мелітопольського району він проник у дім пенсіонерки, під загрозою ножа забрав у неї 4 тисячі гривень та мобільний телефон.
Чоловік раніше вже притягався до кримінальної відповідальності, у тому числі і за розбійний напад. Наприкінці грудня слідчим Мелітопольського РУП зловмиснику повідомлено про підозру у злочині за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Наразі фігурант переховується від органів досудового розслідування і його оголошено у розшук.
Усіх, кому щось відомо про місцезнаходження Володимира Гарая, поліція просить звертатися до Мелітопольського РУП ГУНП у Запорізькій обл. (061) 239-28-21, або ГУНП області (061) 239-2002.
Читайте також:
Хлопець намагався винести з запорізького гіпермаркету печінку тріски на понад тисячу гривень
На Запоріжжі в момент затримання лісоруб разом із дружиною побили поліцейських
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
1