USD: EUR:
... в Запорожье
Примусова мобілізація, рейди по квартирах і пропаганда серед дітей: росіяни посилюють тиск на окупованій території Запорізької області

Примусова мобілізація, рейди по квартирах і пропаганда серед дітей: росіяни посилюють тиск на окупованій території Запорізької області

На окупованій території Запорізької області російські загарбники планують розпочати масову мобілізацію місцевих жителів.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.

За його словами, масову мобілізацію окупанти планують розпочати одразу після псевдовиборів, запланованих на березень 2024 року.

«За планами окупантів мобілізовані стануть ресурсом для так званих «м’ясних» штурмів, – розповів Малашко. –  Вже зараз місцеві «воєнкоми» отримали розпорядження з березня 2024 року поставити на військовий облік всіх 17-річних підлітків».

У Мелітополі загарбники посилили рейди у багатоповерхівках. Окупаційні правоохоронці з’ясовують, хто і де живе, ким працює, випитують все про сусідів. Таким чином вони вишукують громадян з проукраїнською позицією.

«Також росіяни продовжують проводити пропагандистські заходи серед школярів та студентів. Наприклад, з самого початку 2024 року окупанти вже організували для учнів Бердянської православної гімназії поїздку захід «Патріарша різдвяна ялинка», яка проводиться у Кремлі», – розповів начальник Запорізької ОВА і закликав жителів області, які перебувають на окупованій територій, бути максимально обережними і не довіряти пропаганді ворога.

Загарбники ставлять на військовий облік підлітків з тимчасово окупованої території


Читайте також:

Загарбники шукають фейкових спостерігачів для «виборів президента» на окупованій території

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0