USD: EUR:
... в Запорожье
Українські військові знищили на Харківщині ворожу диверсійну групу та взяли в полон командира – уродженця Запорізької області, – ВІДЕО

Українські військові знищили на Харківщині ворожу диверсійну групу та взяли в полон командира – уродженця Запорізької області, – ВІДЕО

Розвідувальна група «Кедр» провела спецоперацію в селі Дементіївка Дергачівського району Харківської області. Там виявили великий підрозділ рашистів, що розміщувався у зруйнованих будівлях.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Внаслідок вогневого ураження 36 окупантів були знищені. Багато рашистів отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Пізніше «Кедр» разом з підрозділами місцевої ТРО і Нацгвардії провів низку боєзіткнень та змусив ворога відійти з позицій, попри значну чисельну перевагу противника. В результаті операції були здобуті численні трофеї та взято в полон пораненого командира взводу ворожої ДРГ. Ним виявився 33-річний уродженець Запорізької області Станіслав Трутнєв. Це військовослужбовець 140 загону спеціального призначення боротьби з підводними диверсійними силами та засобами північного флоту вмф рф (в/ч 69068, відяєво, мурманської області). Три роки тому він був відряджений в угруповання збройних сил рф в Сирії.

Безпосередньо на полі бою чоловіку надали первинну медичну допомогу, нині він перебуває в одному з українських медзакладів.

Окупанти викрали начальника служби охорони навколишнього середовища Запорізької АЕС


Читайте також:

На Запоріжжі за добу окупанти понад 60 разів обстріляли позиції ЗСУ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0