USD: EUR:
... в Запорожье
На Дніпровській ГЕС реконструюють три гідроагрегати: роботи виконує австро-німецька компанія

На Дніпровській ГЕС реконструюють три гідроагрегати: роботи виконує австро-німецька компанія

На сайті Укргідроенерго інформують про хід робіт на Дніпровській ГЕС.

На Дніпровській ГЕС триває реконструкція гідроагрегатів №1-3 з повною заміною гідравлічної турбіни, гідрогенератора та регулятора швидкості. Роботи з реконструкції здійснюють фахівці австро-німецької компанії Andritz Hydro разом із субпідрядними організаціями.

Нині на гідроагрегаті №1 повністю завершено демонтажні роботи та незабаром проводитиметься обстеження проточної частини. На гідроагрегаті №2 триває відновлення проточної частини водоводу для покращення енергетичних характеристик майбутнього агрегату.

На гідроагрегаті №3 ведуться підготовчі роботи до кантування  робочого колеса гідроагрегату на монтажний майданчик машинного залу з подальшим його встановленням у шахту гідроагрегату. На  майданчику триває збирання ротора гідрогенератора №3. Статор гідрогенератора №3 вже повністю змонтований та встановлений на тимчасове зберігання у гідроагрегат №2.

 «Унікальною особливістю робіт є одночасна реконструкція всіх трьох агрегатів. Після завершення реконструкції ми отримаємо приріст потужності станції у 30 МВт. Окрім того зростуть надійність та безпека її експлуатації», – зазначив директор Дніпровської ГЕС Віктор Кучер.


Читайте також:

Кілька запорізьких ВНЗ потрапили у всеукраїнський рейтинг: які позиції зайняли навчальні заклади

У Запорізькій області на ЗНО з української мови та літератури шість абітурієнтів відсторонили від іспиту через порушення

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

LOL2021-06-03 19:35:20
30 Мвт это просто сказка, одна из восьми печей 4-ого цеха ЗФЗ потребляет почти столько же. И нах эта новация, за чей счет?