USD: EUR:
... в Запорожье
Міністр освіти і науки: Запорізька область отримає 500 мільйонів гривень на ремонт шкільних укриттів, — ВІДЕО

Міністр освіти і науки: Запорізька область отримає 500 мільйонів гривень на ремонт шкільних укриттів, — ВІДЕО

Запорізькій області виділяють пів мільярда гривень на ремонт та будівництво шкільних укриттів, щоб повернути до очного навчання якомога більше дітей.

Про це заявив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий під час візиту до Запоріжжя.

«Ми стоїмо на позиції повернення дітей до очного навчання, безумовно, за умови дотримання всіх безпекових вимог. Пів мільярда на укриття отримує сьогодні Запорізька область. Вже подані проєкти будівництва таких укриттів, які дозволять здійснювати освіту прямо в них, тому що ми знаємо, які тут є загрози. Зробимо все можливе для того, щоб діти повернулися до очного навчання. Але перш за все, в тих безпекових умовах, які необхідно їм забезпечити», — сказав Оксен Лісовий.

За словами голови Запорізької ОВА Івана Федорова, сьогодні 50 000 дітей на території Запорізької області не охоплені можливістю навчатися офлайн. Метою обласної влади є надання їм такої можливості з 1 вересня.

«На території Запоріжжя знаходиться 200 000 переселенців і велика кількість освітян з тимчасово окупованих територій. Тож я впевнений, що ми будемо синхронізувати процес. Місто Запоріжжя, управління освіти Запоріжжя, департамент освіти обласної державної адміністрації, всі освітяни, які є в регіоні, — ми маємо працювати як один єдиний організм для досягнення мети якісного освітнього процесу. Ми точно знайдемо найкращий кадровий потенціал наших освітян і забезпечимо належний результат», — зазначив голова ЗОВА.

За прогнозом міністерства, змішане навчання підвищить якість освіти. А для розв’язання проблеми психосоціального розвитку дітей освітянам пропонують використовувати інструменти позашкільної освіти та організувати «таборові» школи.

«Ми працюємо над створенням так званих «таборових» шкіл, в які зможемо вивозити дітей з регіонів на сесійні заняття. Там вони будуть комунікувати між собою, комунікувати з педагогами, з вчителями регіону. Працюємо над цим, — заявив міністр Оксен Лісовий. — Наше завдання, як міністерства освіти, створити таку політику, щоб регіон, особливо цей прифронтовий, як і всі прифронтові регіони, не втрачали людей, щоб наша молодь, наші діти не втрачали шанси для розвитку, для побудови свого щасливого впевненого майбутнього, попри ті виклики, які стоять перед нами».

Нагадаємо, з 1 квітня 51 запорізька школа  працює в змішаному форматі. В обласному центрі планують збудувати щонайменше дві підземні школи у різних районах містаОдна з них знаходитиметься на території ліцею №99.

У Кушугумській громаді запрацював шелтер для переселенок та їхніх дітей, — ФОТО


Читайте також:

У школах на тимчасово окупованій території загарбники готуватимуть операторів БПЛА

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0