USD: EUR:
... в Запорожье
Мелітопольці оббирали банківські рахунки українців, організувавши

Мелітопольці оббирали банківські рахунки українців, організувавши "колл-центр"

Служба безпеки України викрила “кол-центр”, під виглядом якого працювала група шахраїв.

На Запоріжжі співробітники СБУ блокували діяльність організованого угруповання, учасники якого викрадали кошти з банківських рахунків.

За даними слідства, злочинну схему організували троє мешканців Мелітополя. У центрі міста вони обладнали підпільний кол‑центр, де «працювало» 54 оператори. Вони, видаючи себе за працівників банків, телефонували клієнтам фінустанов і шахрайським способом отримували від них інформацію про CVV-код, номери і пін-коди платіжних карток. Після отримання доступу до клієнтських рахунків зловмисники переводили кошти на підконтрольні банківські рахунки.

Для «роботи» з банківськими клієнтами з інших країн зловмисники використовували незаконну маршрутизацію міжнародного телефонного трафіку. 

Діючи за такою схемою, учасники угруповання викрадали щомісяця понад 3 мільйони гривень.

Під час обшуку в приміщенні кол-центру правоохоронці вилучили 124 одиниці комп’ютерної техніки, 6 ‒ телекомунікаційного обладнання, майже 60 тисяч гривень, мобільні телефони і чорнові записи, які підтверджують незаконну діяльність. Наразі вилучене обладнання передано для проведення відповідних експертиз.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислюваних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) та ч. 3 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення про підозру організаторам злочину.


Читайте також:

В Підпорожнянці чоловік впав з обриву: на місці працювали медики

Залишилися лише цеглини: в Запорізькій області у власному будинку згорів пенсіонер, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0