Перший Запорiзький

Люди залишились без води: на Запоріжжі ворог перебив водовід, щоб зупинити деокупацію

З 16 травня мешканці села Азовське Бердянського району, міста  Приморська та мікрорайону РТС у Бердянську залишилися без води. Російські окупанти пояснили все поломкою. Воду людям підвезли лише один раз, і то технічну.

Про це повідомляє «Бердянськ 24» та «Бердянськ Сьогодні».

Більшість села Азовське водопостачання отримувала від Каховського водоводу, тож в них майже припинилася подача води. Технічну воду людям окупанти завезли раз і лише там, де багатоповерхівки. Решта жителів Азовського воду купують.

«Кажуть, що незабаром постачання води не відновиться», — пише «Бердянськ сьогодні».

Жителям мікрорайону РТС квартальні по великому секрету повідомили, що водогін, який постачав воду на цю частину міста та село Азовське, перебили окупанти, щоб затопити поле та унеможливити рух української техніки у фазі деокупації міста.

«На цій території розташоване садово-городницьке товариство «Мрія», до якого окупанти «евакуювали» жителів Енергодару та мешканців інших тимчасово окупованих населених пунктів. Так от, це товариство так само без водопостачання, тому що відноситься до тієї ж гілки», — пише «Бердянськ 24».

Водночас військові Росії продовжують облаштовувати свої позиції та бази серед житлових кварталів Азовського.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький» у Запорізькій області, ворог будує лінії оборони з води. Окупаційні війська затопили поля поблизу Михайлівки. Нині вода стоїть у полях населених пунктів Якимівського району: Петрівка, Аннівка, В’язівка та Єлизаветівка.

Вистежують партизанів: окупанти на Запоріжжі масово встановлюють вуличні камери.


Читайте також:

Отримав поранення у своєму домі: ворог атакував Запорізьку область.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

Exit mobile version