USD: EUR:
... в Запорожье
Фонд Вадима Новинського: «Наша мета – завезти в Україну мінімум 200 машин швидкої допомоги»

Фонд Вадима Новинського: «Наша мета – завезти в Україну мінімум 200 машин швидкої допомоги»

Благодійний фонд Вадима Новинського доставив до України чергову партію машин швидкої допомоги з Європи. Цього разу кордон перетнули 16 автомобілів Mercedes Benz, Renault, Opel, Volkswagen.

Частину обладнаних автівок «швидкої» передали до волонтерської організації «Центр Спасіння Життя». Автомобілі вже працюють у регіонах, де йдуть бойові дії. Дві машини доправили в Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова для формування мобільних бригад.

До кінця місяця планується завезти ще 22 автомобілі швидкої допомоги. Таким чином кількість дефіцитних автівок, завезених Фондом Вадима Новинського в Україну, досягне 58.

«Раніше ми передали десятки машин до лікарень Запоріжжя та Кривого Рогу, зараз є запит із Миколаєва й інших міст. Наша мета – завезти в Україну та передати регіонам, що найбільше їх потребують, мінімум 200 машин швидкої допомоги. На прохання медиків автомобілі буде укомплектовано кисневими станціями. За масштабом це одна з найбільших гуманітарних ініціатив в Україні. Вона має на меті задовольнити одну з найкритичніших потреб медичних закладів регіонів, де рятують постраждалих від бойових дій», – зазначив директор Фонду Дмитро Сергєєв.

Зауважимо, що загальна сума, виділена Вадимом Новинським на гуманітарні проєкти після 24 лютого, досягла 638 млн грн.


Читайте також:

Допомога на фронті та в тилу. Рейтинг головних українських меценатів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0