USD: EUR:
... в Запорожье
До уваги запоріжців: Держпродспоживслужба попереджає про небезпечну курку та посуд

До уваги запоріжців: Держпродспоживслужба попереджає про небезпечну курку та посуд

У Держпродспоживслужбу Запорізької області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF  про виявлення в магазинах столиці небезпечних для споживачів м’яса та посуду.

Як повідомляє пресслужба відомства, з Бельгії в Україну завезена заморожена курятина з перевищенням максимального рівня антибіотика, а з Китаю – каструлі, виготовлені з небезпечних металів.

Зазначено, що виявили перевищення максимального рівня доксицикліну в замороженій курці, яка експортувалася з Бельгії (виробник: Artislach nv, Buggenhout) в Польщу, після чого зазначену продукцію перероблено на м’ясо механічного обвалювання і направлено в Україну (одержувач: ТОВ «М’ясний торговий дім “, м. Київ).

Також в іншому повідомленні зазначили про міграцію кадмію і свинцю з каструль, які експортувалися з Китаю (виробник: De Luxe, Guangdong Deluxe Metal Products Co. Limited., Xinxing County) в Німеччину, а звідти були направлені в Україну (одержувач: ТОВ «ПДЛ», м. Київ).

«Згідно зі статтею 20 Закону України« Про основні засади і вимоги до безпеки і якості харчових продуктів »(далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати і / або відізвати в встановлених законом випадках харчові продукти, що знаходяться в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть викликати шкідливий вплив на здоров’я людини, і письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи. У разі виявлення вищевказаної продукції в зверненні, просимо інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області за адресою: вул. Гоголя, 105А, м.Запоріжжя, 69002, тел. (061) 228-04-51, email: bezpeka@gudpss-zp.gov.ua», – звертаються до жителів Запорізької області у відомстві.

Варто зазначити, RASFF – система швидкого оповіщення про харчові продукти і корми.


Читайте також:

Жертва фотопослуг: зоозахисники пояснили, звідки в Кирилівці з’явився мертвий крокодил

У Запоріжжі водій маршрутки отримав 17 тисяч штрафу за порушення карантинних обмежень

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0