USD: EUR:
... в Запорожье
До уваги водіям: українців штрафуватимуть за

До уваги водіям: українців штрафуватимуть за "модні" номерні знаки авто

На сторінці у Facebook перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів, що за новомодні 3D-номера машин можуть накласти штраф.

Чимало оголошень про виготовлення номерних знаків у форматі ЗD переконують, що вони відповідають встановленим вимогам ДСТУ. Але чи дійсно це так?

Пункт 4.3 ДСТУ 3650:2019 “Дорожній транспорт. Знаки номерні транспортних засобів. Загальні технічні умови” чітко говорить про те, що ДНЗ виготовляються шляхом штампування зі стрічки з алюмінію або з листової сталі. Натомість спосіб виготовлення 3Д номерних знаків передбачає нанесення акрилових символів на зовнішню сторону алюмінієвого знаку.

Висновок: 3Д номерні знаки не відповідають встановленим вимогам ДСТУ 3650:2019. Щодо Правил дорожнього руху. Відповідно до пункту 2.9 “в”, водієві забороняється керувати транспортним засобом з номерним знаком, що не відповідає вимогам стандартів. Таку ж норму містить і КУпАП, де передбачено і відповідальність (ч.6 ст. 121 КУпАП) – штраф 170 грн. За вчинення ж такого правопорушення вдруге протягом року – штраф 255 грн або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.


Читайте також:

На Запоріжжі у День незалежності невідомі вчинили антипатріотичний акт вандалізму, — ВІДЕО

В Запоріжжі чоловік впав з Аркового мосту: знадобилася допомога рятувальників

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

дворник2020-08-25 14:30:25
Как-то не равноценно. "штраф 255 грн или общественные работы на срок от тридцати до сорока часов". Разные вованы, кристи и прочая "элита", должны произвести работы соответственно своего общественного статуса- чем круче, тем-длительней работы.