USD: EUR:
... в Запорожье
Авдіївським рятувальникам передали захисні каски із Запоріжжя, – ВІДЕО

Авдіївським рятувальникам передали захисні каски із Запоріжжя, – ВІДЕО

За сприяння компанії Метінвест рятувальникам в Авдіївку передали 20 захисних касок.

Про це повідомляють у Авдіївській міській військово-цивільній адміністрації.

В Авдіївці, яка сьогодні знаходиться на передовій боротьби з російськими загарбниками, одними з перших під обстрілами опиняються рятувальники. Саме тому для співробітників міського загону ДСНС із Запоріжжя передали від ПАТ «Запоріжсталь» цінний вантаж – двадцять захисних касок.

Важливу допомогу від генерального директора запорізького металургійного комбінату Олександра Мироненка особисто передав начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. Доставку амуніції для рятувальників ДСНС забезпечив народний депутат ВРУ Муса Магомедов.

«Каски – один з найважливіших елементів індивідуального захисту для людей, які працюють у небезпечних зонах. Насамперед каски призначені для захисту верхньої частини голови від пошкоджень та уражень осколками. Авдіївська міська військова адміністрація висловлює щиру вдячність компанії Метінвест та народному обранцю Мусі Магомедову за забезпечення наших рятувальників такою важливою складовою захисту, як каски, – повідомили у військово-цивільній адміністрації.

Як запорізькі металургійні підприємства допомагають українцям під час війни


Читайте також:

Майже 1,2 млрд гривень за 70 днів – допомога Метінвесту Україні та українцям

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0