USD: EUR:
... в Запорожье

Євген Черняк передасть запорізьким пенсіонерам 30 тисяч медичних масок

Євген Черняк передасть для запорізьких пенсіонерів і ветеранів 30 тисяч медичних масок.

Про це сам бізнесмен повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Завтра 30 тисяч масок передаю в Запоріжжі, пенсіонерам і ветеранам. Настоянки з кизилу і прополісу, що піднімають імунітет (без спирту) і спиртовий антисептик для рук в роботі!», – написав Євген Черняк.

За словами відомого підприємця, ідея придбати медичні маски для самої незахищеної частини населення виникла після покупки 9 апаратів штучної вентиляції легенів і передачі їх в лікарні групою бізнесменів.

Черняк розповів, що виробник медичних масок навіть зробили знижку в розмірі 50% – після того, як дізнався, що їхню продукцію купують з метою безоплатної передачі.

«Я подзвонив, подякував і сказав, що напишу про них у себе в Фейсбуці, майже 200 тисяч передплатників, клієнти їм ніколи не завадять. Вони дали спочатку назву компанії, але потім попросили про них не писати, кажуть, на такому не піаряться, – повідомив бізнесмен. – Ну круто ж, дуже! Я сильно натхненний. Хороших людей завжди більше, ніж поганих. Хтось ціни в аптеках в три рази підвищує, а хтось знижку робить на велику суму на медичні маски. Криза завжди показує, хто чого вартий !!! Всім здоров’я. Переможемо ми цей вірус».


Читайте також:

«Каждый должен подумать, чем он может помочь Украине и украинцам», – Ринат Ахметов после встречи с президентом Зеленским

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

0