USD: EUR:
... в Запорожье
Зупинення маршруток та обмеження роботи закладів: в Мелітополі посилюють карантинні заходи

Зупинення маршруток та обмеження роботи закладів: в Мелітополі посилюють карантинні заходи

Відсьогодні учні мелітопольських навчальних закладів перейшли на дистанційне навчання. Втім, уже з наступного понеділка місцевим мешканцям варто готуватися до великих незручностей.

Чиновники прийняли рішення перевести на дистанційне навчання учнів 1-4 класів, повідомляється на сайті міськради. Старші школярі не поверталися за парти після весняних канікул і приступили до навчання з дому ще минулого тижня.

Що стосується транспорту, то скористатися ним всі городяни зможуть тільки до кінця поточного тижня – з 12 квітня маршрутки працюватимуть в режимі спецрейсів. Як це працюватиме – розповіла перша заступниця міського голови:

— Мы будет доставлять на работу медиков. Кроме того, на комиссии ТЭБ и ЧС мы будем рекомендовать нашим предприятиям и бизнесу организовывать доставку сотрудников за счет специальных рейсов. Консультации где найти перевозчиков, которые могут оказать такие услуги, как с ними заключить договор, окажет наш отдел транспорта. Мы посчитали, что такой вариант выгоднее, чем работа транспорта по пропускам.

Також забороняється приймати відвідувачів барам, ресторанам, кафе тощо, крім діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках (окрім роботи з 22-ї години до 8-ї години наступної доби), за умови дотримання санітарних норм та розміщення відвідувачів на відстані меншій, ніж 2 метри за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років, а також діяльності з надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.


Читайте також:

У Запоріжжі маршрутник заплатить 17 тисяч штрафу за перевезення стоячих пасажирів

Реконструкція пл. Привокзальної в Запоріжжі: з’явилися лавки і урни, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0