USD: EUR:
... в Запорожье
Жителя Запоріжжя засудили за картинку в «Однокласниках» за заклик до сепаратизму

Жителя Запоріжжя засудили за картинку в «Однокласниках» за заклик до сепаратизму

Житель Запоріжжя отримав термін за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

Про це повідомляють в обласній прокуратурі.

Правоохоронці встановили, що радикально налаштований житель Запоріжжя, не сприймаючи державну владу в Україні, розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі «Однокласники» матеріали із закликами підтримати приєднання Південно-Східних областей України до складу так званої «Новоросії». Зокрема, порушник опублікував ілюстрацію з текстом «Потрібно відсікати Україну від моря і визнавати Новоросію».

Правоохоронці викрили зловмисника і задокументували порушення.

Цю людину раніше не притягували до кримінальної відповідальності, вперше вчинив злочин середньої тяжкості, визнав свою провину і сприяв слідству. З урахуванням цього зловмисник отримав покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном 1 рік.

У Запоріжжі легендарний стадіон ЗАлКу заріс бур’яном і почав руйнуватися: на табло застиг 2005-й рік, – ФОТОРЕПОРТАЖ


Читaйте також:

У Запоріжжі активно відновили будівництво мостів через Дніпро: що вже зробили, – ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО

Отримуйте новини швидше з допомогою нaшого Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпорізький» у Instagram!

2

Лика2020-06-04 12:05:18
Ни фамилии, ни имени. Так, страшилка для народа.
Осведомитель2020-06-03 19:00:21
Помнится, три года назад (18 мая 2017 года) наша славная Генеральная прокуратура, которую возглавлял г-н Луценко без юридического образования, с помпой и хоровым пением, в вышиванках и в торжественной обстановке выдала на-гора уведомление о подозрении товарищам Сталину и Берии в депортации крымских татар в 1944 году. Я уж думал, что в этом году – аккурат к очередной годовщине депортации — Юрий Витальевич, опять же, в вышиванке, передаст уголовное дело в «самый справедливый украинский суд» с требованием клятого и сурового наказания обвиняемых. Но, что-то не сложилось. То ли «підозру» не удалось вручить фигурантам, то ли обвиняемые молчат и не идут на сделку со следствием. И Юрий Витальевич, наверное, забыл, что ещё в ноябре 2017 года были внесены изменения в УПК Украины (ст. 219), которыми срок досудебного расследования после оглашения подозрения может быть продлен лишь на 12 месяцев. А срок досудебного расследования, который закончился… восстановлению не подлежит. А главное, пытаться привлечь к уголовной ответственности давным-давно умерших людей - это вершина идиотизма и правового слабоумия, присущие г-ну Луценко и прочему майданному сброду, захвативших власть в Украине в ходе госпереворота в 2014-м.