USD: EUR:
... в Запорожье
Мешканка Запоріжжя отримала пропозицію руки і серця в небі над містом, – ВІДЕО

Мешканка Запоріжжя отримала пропозицію руки і серця в небі над містом, – ВІДЕО

У Запоріжжі хлопець освідчився своїй дівчині під час прогулянки на вертольоті.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Алекс».

З 7 березня «Мотор Січ» відновила прогулянки на вертольоті Мі-2. У минулому році така розвага стала дуже популярним серед запорожців. Пасажири сідають на борт на каскаді фонтанів «Райдуга». Звідти – 10-хвилинний політ над Запоріжжям.

Першими в цьому сезоні покаталися жителі нашого міста Віктор і Наталя. Дівчина не знала, що її коханий підготував сюрприз: він прямо в небі зробив їй пропозицію руки і серця.

«Я сказала« так», – не приховує емоцій Наталія. – Ми не тільки перші сьогодні покаталися, ми взагалі перший раз були в небі. Враження шалені, емоції просто зашкалюють».

До речі, пропозиція над містом довелося робити виключно жестами, тому що в вертольоті дуже шумно.

Нагадаємо, «Мотор Січ» відновила вертолітні польоти над містом. За посиланням можна дізнатися графік екскурсій над Запоріжжям і їх вартість.


Читайте також:

У жительницы Запорожья, которая вернулась из Италии, коронавируса нет – результаты исследования

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

1

Информационный портал «ВЕРЖЕ» - Жительнице Запорожья сделали предложение руки и сердца в воздухе (Видео)2020-08-02 16:23:06
[…] С 7 марта «Мотор Сич» возобновила прогулки на вертолете Ми-2. В прошлом году такое развлечение стало очень популярным среди запорожцев. Пассажиры садятся на борт на каскаде фонтанов «Радуга». Оттуда – 10-минутный полет над Запорожьем, пишет Первый запорожский. […]