USD: EUR:
... в Запорожье
Мешканка Запоріжжя підробила чужий паспорт і «прокололася» перед поліцією

Мешканка Запоріжжя підробила чужий паспорт і «прокололася» перед поліцією

Орджонікідзевський районний суд затвердив угоду про визнання провини між запоріжанкою і прокуратурою і призначив зловмисниці штраф в 850 гривень. Про це повідомляється в реєстрі судових рішень.

Як виявилося, ще вісім років тому мешканка Запоріжжя випадково виявила на вулиці чужий паспорт. Замість того, щоб повернути документ законному власнику, вона залишила його собі. Так як в паспорті були використані дані жінки, вона вирішила «підробити» його під себе: замінила фото і підкоригувала рік народження.

З якою метою і як часто жінка використовувала фальшивий документ історія замовчує. Однак, одного разу вона пред’явила паспорт співробітникам Вознесенівського управління поліції охорони. Пізніше її все-таки затримали і пред’явили підозру в статті 358 (підробка документів і використання підроблених документів).

Завдяки тому, що жінка пішла на угоду з прокурором місцевої прокуратури №2 і погодилася повністю визнати провину, суд призначив їй мінімальний штраф в 850 гривень. При цьому запоріжанці необхідно буде ще за свій рахунок покрити витрати по судово-технічній експертизі на 2680 гривень.

0