USD: EUR:
... в Запорожье
Мешканка Запорізької області «встановила рекорд» за кількістю помилкових викликів поліції

Мешканка Запорізької області «встановила рекорд» за кількістю помилкових викликів поліції

Щоразу вона заявляла, що її б’є співмешканець, але інформація зі слів правоохоронців не підтверджувалася.

Про це повідомляє «ПроБердянск».

У Бердянську поліцейські оформили 4 протоколи за ст. 183 КУпАП (Помилковий виклик спеціальних служб) і все на одну жінку. Щоразу вона повідомляла про те, що її б’є співмешканець і, за даними правоохоронців, ця інформація не підтверджувалася. Майже за два тижні вона 4 рази зверталася в поліцію – для Бердянська це рекордна кількість зафіксованих помилкових викликів від однієї людини за такий проміжок часу.

Розібратися в ситуації спробували члени адмінкомісії на засіданні, яке відбулося 8 вересня, але представники Бердянського районного відділу поліції і жінка не з’явилися. Було прийнято рішення перенести розгляд протоколів. Члени адмінкомісії запідозрили, що громадянка дійсно могла стати жертвою домашнього насильства. Якщо ж будуть доведені факти хибних викликів поліції, то їй загрожує штраф до 3400 гривень.

Нагадаємо, в Запорізькій області учень школи протягом кількох років систематично був схильний до принизливого ставлення, образам і іншому психологічному насильству з боку вчительки англійської мови, яка також є директором цієї школи. Пізніше до буллінгу приєдналися і діти.

Читайте також:

Під Запоріжжям п’яний водій вилетів з дороги та врізався у дерево, – ФОТО

Запорізькі правоохоронці ліквідували канал контрабанди наркотиків до окупованого Донецька: речовини ховали у глечиках, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0